1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka PIONEER

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Morien, Listopad 5, 2012.

1. Morien

Morien Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, posiadam nagrywarke PIONEER DVD-RW DVRTDO9A ATA Device i mam pytanie czy jak nagram tą nagrywarką Fife 13 to będzie normalnie działać czy będzie się pojawiał ten błąd "Nie można odczytać płyty..." ? A jeżeli tą nagrywarką nie zadziała to jaką nagrywarke mam kupić, chodzi mi o model? I co zrobić żeby normalnie działała ta Fifa? Czekam na odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    moze zamiast czekac na odpowiedz poszukalbys?? sa miliony odpowiedzi, FIFA nie bedzie dzialac poprawnie, bedzie wywalac blad a potrzebna nagrywarka to Liteon Ihas rewizja B

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Dokładnie setki takich tematów jest na forum.

Alert Zamykam

Wczytywanie...

Poleć forum