Nagrywarka pod lt 3.0

gary

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam.

Już doczytalem na forum ze pasuje kupić nagrywarkę nowa. Ale nie posiadam komputera stacjonarnego tylko laptopa. Co w takim wypadku zrobić?

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
kupić liteona ihas 124 koniecznie rev.B i adapter sata usb i wgrac FW pod litka i palic imageburnem na plytach(verbatim , platinum takowe z mojej strony polecam)
 

fisiek0303

Xbox One
Xbox One
Zakupic zwykla nagrywarke IHAS 124 B i do tego adapterek pod usb sata na usb cos takiego ADAPTER USB IDE 3,5'' 2,5'' SATA, ATA DYSK <289 (2596352953) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. wgrac do niego FW od c4evy wtedy mozna normalnie podpiac zwykla nagryware pod Lapka ja tak mam :D
do tego ABGX , i IMGBURN :D
 

gary

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ok już kupiłem adapter teraz pozostaje nagrywarka. I tu pytanie. Szukam na allegro i są wersje z dopisanie Xbox 360 - brać taka już chyba przerobiona?

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
mozesz brac tylko pewnie goscie sobie wiecej licza za liteona z FW z tego co widzialem to na allegro stoja po 100 zl wgranie tego to jest jakies 5 min roboty nawet dla laika wiec poszukaj sobie jakas aukcje byle rewizja B była koszt takowej w sklepie 70 zl :)
 

gary

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
mozesz brac tylko pewnie goscie sobie wiecej licza za liteona z FW z tego co widzialem to na allegro stoja po 100 zl wgranie tego to jest jakies 5 min roboty nawet dla laika wiec poszukaj sobie jakas aukcje byle rewizja B była koszt takowej w sklepie 70 zl :)
W sumie masz racje po co przepłacać aż tyle. Kupie w sklepie i dogram.

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
to jest tylko wykorzystywanie naszej niewiedzy poradniki są i napewno dasz rade a 30 zl przeplacac to juz kupisz cake 10x Platinum i bedziesz wypalal :)
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
to jest tylko wykorzystywanie naszej niewiedzy poradniki są i napewno dasz rade a 30 zl przeplacac to juz kupisz cake 10x Platinum i bedziesz wypalal :)
Tylko nie każdy sobie z tym poradzi hehe są ludzie bardzo zdolni :-D

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
ja bylem kompletnie zielony i wgralem jak ktos juz nie potrafi poczytac to juz inny problem , wiadomo że pare plyt sie marnowalo no ale to zeby ustawienia znaleźć pod plytki choc i takowe poradniki tez są więc jak ktoś najpierw dobrze przeczyta ze zrozumieniem to zajmie mu to góra 15 min + nagranie plyty do godzinki i 1dvd zarzuci sobie w klocka ...
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
No właśnie są problemy z tym czytaniem :-D
Ludzią się nie chce albo nie potrafią wykorzystać zdobytej wiedzy.:-D

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
dobra mniejsza z tym nie tu ta rozmowa :) kupi zrobi bedzie pytal pomozemy :)
 

gary

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Apollo Sp. z o.o. | Nagrywarka DVD Liteon iHAS124-19 SATA Black OEM

Czy to jest ta właśnie nagrywarka ? Mam ją na miejscu u siebie - tylko info czy to to ? :)
 

ziutas

Użytkownik
Użytkownik
To jest wersja C. Nie nadaje się. Ale skoro masz ich na miejscu, to przejdź się i zapytaj o możliwość sprowadzenia B.

OBEY ZIUTAS !! tapatalk...
 

gary

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ok dzisiaj kupiłem nagrywarkę teraz czekam na kable pod laptopa. Na nagrywarce pisze coś takiego ihas124-04 B czy ten model będzie ok ?
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
@up - jak najbardziej ok. ; )
 

gary

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Super dzięki wielkie

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 

jakris77

Użytkownik
Użytkownik
kup sobie liteon ihas 122 b nowy za 75zł podłącz przejsciówkke sata i zrób crosflash do modelu ihas 524 b tutorial ładnie napisany na forum
http://xboxforum.pl/artykuly-206/tutorial-crossflash-ihas122-xx-b-do-ihas-524b-130719/
 

gary

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
już kupiłem ihas 124-04 b i do niego teraz potrzebuje tutka jak przerobić napęd. Szukam chyba że ktoś ma pod ręką linka :)
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
X360 - poprawne nagrywanie xgd3 (modyfikacja nagrywarki) &bull; programosy.pl no i w tym masz FW pod verby z tego co pamietam jesli pod inne plytki to szukaj zalezy jakie zakupisz jak platinum to pomoge zgloś się (pliki FW i ustawienia ci podam)
 

Do góry Bottom