Nagrywarka pod nagrywanie gier LT+3.0

MrGohut

Użytkownik
Użytkownik
Liteon iHAS 124B - np. taka nagrywarka jest potrzebna, a jeżeli mam iHAS122 to też może być czy musi być koniecznie tamta ?
 

fen1x

Użytkownik
Użytkownik
musi byc z koncowka xx4.
 

MrGohut

Użytkownik
Użytkownik
A jeżeli bym tym nagrał , to mogę grać normalnie w multi , singla bez ryzyka bana (tzn zawsze ten 1% jest, bo bany dawno były) ? Chodzi mi o to, co zmieni jak zainstaluje grę na tej nagrywarce ? :< Od razu mówię, że nie zamierzam instalować gier na dysku xboxa czy coś w tym stylu..
 

fen1x

Użytkownik
Użytkownik
na singlu bez ryzyka mozesz grac ale na multi nie bardzo bo chyba ten nie dogrywa do konca i jest szansa na wylapanie.
 

MrGohut

Użytkownik
Użytkownik
Aha no szkoda ;s Dzięki za odpowiedź a mógłby się ktoś jeszcze inny wypowiedzieć na ten temat ? Może ktoś zna jakiś sposób czy coś :p

A właśnie, a ten program C4E’s BurnerMAX Payload Tool v0.15 ??
 

mateoosch

Świeżak
Świeżak
122 to nie 124 więc nie zrobisz flasha Twojego napędu.
Jeśli masz jednak jedną z tych wersji nagrywarki:
LITE-ON iHAS/iHAP 122-04C lub LITE-ON iHAP 122-04W
zadziała Ci program BurnerMAX.

Jeśli idzie o multi to "gwarancję" bezpieczeństwa masz tylko przy kopi płyty 1:1. Jeśli nie używasz programu BurnerMAX to swoją nagrywarką takiej kopii nie stworzysz a więc jesteś narażony :)
 

MrGohut

Użytkownik
Użytkownik
No i dead end . Świetnie teraz jeszcze muszę kupić nagrywarkę za 100 zł :D Dobra, dzięki za pomoc ...

P.S. A jeżeli bym tym moim nagrał tylko na singla, to by wszystko działało czy też nie ?
 

Maxi178PL

Banned
Użytkownik
Na singla by wszystko dzialalo, nie mialbys ryzyka bana, no chyba ze podlaczylbys sie do internetu i bys gral na tych kopiach
 

mateoosch

Świeżak
Świeżak
Nie musisz wydawać 100zł...

Tu masz listę nagrywarek, które współdziałają z BurnerMAXem:

ASUS DRW-24B1 ST/LT
ASUS DRW-24B3 ST/LT
ASUS DRW-24B5 ST/LT
DELL DH-16ABS
HP DVD1260i
HP DVD1270i
LITE-ON iHAS/iHAP 122-04C
LITE-ON iHAP 122-04W
LITE-ON iHAS 322
LITE-ON iHAS x24 (A)/B/C/DU
LITE-ON DH-16ABSH11B
Optiarc AD-7580S
Optiarc AD-7640A
Optiarc AD-7740H
Optiarc BC-5500S
PIONEER DVR-110D
PIONEER DVR-111D
PIONEER DVR-118L
PIONEER DVR-219L
PIONEER DVR-TD10RS
Plextor PX-880SA
Plextor PX-L890SA
Slimtype DS8A5SH
Slimtype DS8A8SH
TEAC DV-W524GSB
TSSTcorp SH-S202
TSSTcorp SH-S203D
TSSTcorp SH-222AB
TSSTcorp SH-224BB
TSSTcorp SN-208AB
TSSTcorp SN-208BB
TSSTcorp SH-243N
TSSTcorp TS-L633B
TSSTcorp TS-T633C
TSSTcorp TS-L633J

Na tej liście znajdziesz tańsze i droższe :)

Swoją drogą pamiętam jak Liteony 124 chodziły po 30zł :) Dopóki ktoś nie odkrył ich "geniuszu" ;)
 

Ziomalek53

Banned
Użytkownik
Tymi nagrywarkami można nagrać płytę w 100%?
 

MrGohut

Użytkownik
Użytkownik
Wielkie dzięki ! :) To na razie będę nagrywał tym co mam, nie będę wbijał na multi . Rozumiem, że jak będę sobie grzebał po necie a nie grał w spiracone gry przez multi to nie dostane bana ? Bana dostane tylko gdy kopia gry jest zła a przy dobrej takie ryzyko w sumie znika , dobrze rozumiem ? :p

@UP No właśnie :p chyba można jak ten program obsługuje .
 

Maxi178PL

Banned
Użytkownik
W kazdej chwili mozesz być oflagowany nawet jak nie grasz
 

MrGohut

Użytkownik
Użytkownik
No dobra ten 1% zawsze jest . Ostatnie bany był w 2009, więc ;P W sumie wątpię, żebym siedział na tym xklocku na necie cały czas, bo od tego mam kompa :p
 

Maxi178PL

Banned
Użytkownik
Ja mam zwykla nagrywarke i sie zastanawiam czy podlaczyć się do neta, mysle ze sa takie osoby na forum co graja live zwykla nagrywarka nagrane gry, fali nie ma, gorzej jak bedzie, ja sie tak zastanawiam nad fala kiedy wyjdzie gta 5, bedzie to hit tego roku
 

MrGohut

Użytkownik
Użytkownik
Było już parę hitów od 2009 roku i fali ni widu ni słychu ^^
 

mateoosch

Świeżak
Świeżak
Gry nagrane w idealnej kopii 1:1 nigdy nie dadzą 10% bezpieczeństwa. Bana można dostać nawet grając na oryginalnej płycie za flash napędu. Jednak tak jak koledzy wyżej napisali: Banów nie było już dawno a jeśli były to głównie z głupoty użytkowników, którzy w live chcieli pograć w grę, która nie miała jeszcze swojej oficjalnej premiery.
 

Do góry Bottom