1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka pytanie

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Vaiper, Sierpień 29, 2014.

1. Vaiper

Vaiper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam

Wbrew temu co zapewne sobie pomyśleliście, nie będzie to pytanie w stylu "Czy ta nagrywarka będzie dobra". Tzn. będzie, no ale nie konkretnie. Do rzeczy.

Gadałem sobie dzisiaj z kumplem o xboxach, i temat zszedł na przeróbkę. On ma już xklocka spory czas, i wie na ten temat więcej ode mnie. Stwierdził, że grę można nagrać każdą nagrywarką obsługującą płyty dwupłytowe. Mało tego. Stwierdził też, że można spokojnie grać przez sieć. Jak sam to ujął "Do końca się nie nagra, ale grać się będzie dało". Gdy zapytałem go czemu ludzie kupują ihasy w takim razie, odpowiedział mi "Ihas daje tylko to, że można gry na dysk zgrywać". I tu moje pytanie. Ile w tym prawdy? Oczywiście chodzi o przeróbkę Lt 3.0.

2. Lotnik421 Xbox One

3. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    No ma racje bo mozna nawet grać online bo tak samo robie. Z gra dysku też sobie radze bo używam tricku z mp3. A ludzie którzy kupują nagrywarkę ihas to dlatego że jeśli byłaby fala banow to takie osoby by miały najmniejsza szanse dostać bana. A na dodatek poprzez ihas nagra się wszystkie gry bo na zwyklej nie pograsz sobie w gry które maja zabezpiecznie Civ

Wysłane z telefonu

4. piccolo

piccolo Banned

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ihasy są już raczej do CIV tylko lub dla tych co nie lubią się bawić w mp3 trick. Banów nie ma takie coś, znam sporo ludzi co gra na kopiach truncated i bez bana są do dziś.

Wczytywanie...

Poleć forum