1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka Samsung CDDVDW SH-224BB/BEBE

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kirito, Wrzesień 23, 2013.

1. Kirito

Kirito Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    Witam mam takie pytanie czy ta nagrywarka da rade nagrac normalnie gre dla LT+.30
    Nie chodzi o granie na XBL tylko na gre na offline
    A wiec
    Chce Nagrać naruto ultimte ninja strom 3
    Kolega ma właśnie nagrywarkę Samsung CDDVDW SH-224BB/BEBE
    No i robiłem wszytko wg poradnika tylko jak wybierałem BookType to w samsungu i innych pisało jakiś błąd wiec olałem to i zaczłęm nagrywac bo chciałem sprawdzić czy da rade (nie wiedziałem wtedy jaka to nagrywarka )
    no i po wysunięciu i wsunięciu płyty żeby nagrało 2 warstwe przy 50 procentach było dużo błedów
    Ktoś mi powie o co tu chodzi
    Tak płyta to była Vercośtam

2. Lotnik421 Xbox One

3. x.Kac

x.Kac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tczew
    Jesli chcesz nagrac gre xgd3 zwykla nagrywarka to polecam nagrywac Programem CloneCD

1 osoba to lubi.
  4. darkness13

darkness13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Grodzisk Maz.
    Ja mam TSSTcorpCDDVDW SH-S222A SB02 odpalam BurnerMax Payload i spokojnie nagrywam
    Polecam nagrywać gry przez ImgBurn w 2x,Truncate

5. TIMOTY123

TIMOTY123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nagrywarka sh224bb

Panowie kupilem nowa nagrywarke sh224bb wgralem softa na najnowszega nagrywa tylko z predkoscia min 4 czy mozna nagrac z taka szybkoscia bo moj x nie szczytuje plyty nagrywalem clonem pomocy z gory dzieki.

Wczytywanie...

Poleć forum