1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nagrywarka Samsung Slim External, wypalał ktoś nią?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez orzi22, Styczeń 10, 2012.

1. orzi22

orzi22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich, nie krzyczcie jeśli ktoś już kiedyś o to pytał, dostałem nagrywarkę Samsung Slim External se-s084 zewnetrzną na USB. Dotychczas nagrywałem acerem extansa i jego dvd hl-dt dvdram coś tam... na 10 płyt może 3-4 się nie nagrały, czy ten samsung bedzie lepszy do nagrywanie płyt do X'a? Mam wątpliwości bo zapisuje z minimalną prędkością 3x, w img burn nie da sie ustawić 2.4. Można z taką prędkością nagrywać? czy raczej konieczne jest nagrywanie z prędkością 2.4x? Zwrócić uwagę na tego samsunga czy na allegro wystawić i sprzedać?

ps. jest to nietrafiony prezęt, ktoś tam usłyszał że chce nagrywarke, nie dosłyszał że chodziło o ihasa ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    mialem okazje bawic sie litkiem eTAU108-02 i porazka na calej lini z xgd 2 nie dawal rady sprzedaj to i kup ihasa + adapter sata usb grosze kosztuje i tez podlaczysz pod lapka

Wczytywanie...

Poleć forum