1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nagrywarka Slimtype DVD A DS8A5SH XS21 (E:) (ATAPI)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez daniel.m5, Grudzień 17, 2014.

1. daniel.m5

daniel.m5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

ostatnimi czasy borykam się z denerwującym i powtarzającym się problemem. Mianowicie moja laptopowa nagrywarka Slimtype DVD A DS8A5SH jest rzekomo nagrywarką, na której część osób dawała radę nagrywać obraz gry. Ja wyrzuciłem do kosza właśnie cake płytek (co prawda Esperanzy, czekam teraz za dostawą Verbatimów), nagrywałem w przeróżny sposób, na przeróżnych ustawieniach (z burnermaxem, z OPC off/on, z różnie skonfigurowanym ImgBurn'em, z opcją Overburn jak i Truncate, próbowałem nawet na dwóch innych laptopowych nagrywarkach) i niestety za każdym razem, co prawda w innym momencie, ale pojawiał się błąd "Invalid addres to write".

Stąd pytanie, czy próbować dalej tą nagrywarką, czy też odpuścić, bo po prostu nie nadaje się ona do takich czynności, i zainwestować w iHasa (niestety nie mam PeCeta więc koszt będzie wyższy - dodatkowo kieszeń na napęd czy coś w tym stylu będzie potrzebne - tu od razu prosiłbym o ewentualne zasugerowanie mi jaką nagrywarkę rozsądnie zakupić).

XBOX360 slim z LT 3.0, próbowałem nagrywać 4 różne gierki, które poprawnie przeszły przez ABGXa.

Proszę o odpowiedź,

z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Spróbuj najpierw innych płytek. Najlepiej Verbatim made in Singapure. Niektórym dobrze nagrywa się też na Platinium. Jednak Verbatimy to taki tester nagrywarek. Jak na takiej się nie nagra, to raczej nic już nie zrobisz. Mnie np. dobrze nagrywa się na Vakoss'ach (nagrywarka Samsung w stacjonarce - CIV bez problemu, jakość 80/100).

Wczytywanie...

Poleć forum