1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka TSST-corp sh202 oraz SH203N. PRoblem z nagrywaniem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez samick96, Czerwiec 9, 2013.

1. samick96

samick96 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.
    Posiadam nagrywarki takie jak w temacie - TSST-corp SH202 oraz SH203N. Znajduja się one na liście obsługujących przez program Burner Max Payload, oczywiśćie sprawdziłem to i wszystko i pokazuje że program działa i zwiększono pojemność. Ale przy nagrywaniu przy około 49% bądź 50% wyrzuca mi błąd:
    Invalid sector i ciąg jakiś cyferek.
    Nagrywałem na płytach Titanum, próbowałem nagrywać to 2 razy i dwa razy wyskoczył ten sam błąd.
    Myślałem, że to może być problem z płytą chciałem kupić verbatima ale sklep był zamknięty oraz że może to być błąd obrazu bo dwa razu chciałem nagrać tą samą grę.
    Może ktoś miał ten sam problem i jakos sobie z nim poradził?

Wczytywanie...

Poleć forum