1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka ,USB i problemy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mxl13, Luty 20, 2012.

1. mxl13

mxl13 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , jestem posiadaczem nagrywarki ihas124B , po jej kupnie odkrylem ze moj stary komputer nie ma wejscia SATA ,wiec kupilem SSZYBKA PRZEJ , która przyszla dzisiaj.Podłączyłem wszystko do kompa i on wykrył nagrywarke , wiec sie cieszylem ,lecz po dosłownie 30 sekundach , komputer przestał ją widzieć -.- .Próbowałem wszystkiego , różnych portów USB , sterowników , innego komputera i NIC. Nagrywarki komputer nie widzi , i tu moje pytanie , co teraz zrobić :/ ? Nie będe ukrywał ,że jestem maxymalnie zirytowany tym , ponieważ czekam juz zeby zagrac na przerobionym xboxie bardzo długo .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Miałem tą przejściówkę, błędy we/wy na każdym dysku, urządzenie jest po prostu kiepskie

4. mxl13

mxl13 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po pierwsze bardzo dziękuje za szybką odpowiedź : ) , czy masz jakaś rade jak tą nagrywarkę podłączyć ?

5. Grantone PL

Grantone PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Olsztyn
    ja tam jadę na tej przejściówce i żadnych błędów mi nie wywala. mam podłączony dysk i nagrywarkę do laptopa. spróbuj wymienić u sprzedawcy.

6. mxl13

mxl13 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ze zróznicowania opini , wnioskuje ze zależy na jaki sie trafi egzemplarz , ja miałem widocznie pecha : / , a czy istnieje jeszcze jakas opcja podłączenia tej nagrywarki ?

Wczytywanie...

Poleć forum