1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka usb.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez vizard111, Październik 1, 2013.

1. vizard111

vizard111 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Postanowiłem kupić nagrywarkę do mojego laptopa (y500 zamiast nagrywarki na drugą kartę graficzną) i chciałbym upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, a mianowicie aby nie służyła mi ona tylko za napęd optyczny w laptopie, ale abym mógł również nagrywać nią gry na xbox'a. W skrócie-czy istnieje "ihas pod usb"? Kiedyś przeczytałem, że niektóre lapki mają wbudowaną nagrywarkę, którą można wypalać gry na xbox'a, więc wiem, że nie tylko ihas się do tego nadaję. Uprzedzając komentarze typu "szukajka nie boli itd." Temat z nagrywarkami wypalającymi płyty na xbox'a ma 93 strony i gdybym miał sprawdzać każda wymienioną tam nagrywarkę, czy jest pod usb, to prędzej kupiłbym PC'ta i ihasa niż znalazł...

2. Lotnik421 Xbox One

3. fafal121

fafal121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Kupujesz nagrywarke i dokupujesz przejsciowke(adapter) sata-usb.

4. vizard111

vizard111 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bardzo zależy mi żeby obyło się bez kolejnych wydatków i miliona kabli, ale bez tego żadna nie przejdzie?

5. sakson

sakson Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Adapter uniteka plus ihash to wydatek max 200 zl. Tylko ihash jest optymalnym wyborem. Oczywiście mozesz używać nagrywarki ktora obsługuje burner max tylko ze nie masz pewności co później będzie z gra. I o grach z zabezpieczeniem CIV możesz zapomnieć.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk 4

Wczytywanie...

Poleć forum