1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka zewnętrzna do nagrywania gier na xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KrzysiuKadet, Luty 4, 2015.

1. KrzysiuKadet

KrzysiuKadet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Jako że moja nagrywarka w lapku padła , muszę kupić nową. Wybór padł na nagrywarkę zewnętrzną. I tu rodzi się moje pytanie. Czy musi to być jakaś specjalna nagrywarka , czy może to być dowolna nagrywarka. Jak możecie jakąś polecić to byłoby miło. Generalnie chciałbym by cena zamykała się w okolicach 100-150 zł.

2. Lotnik421 Xbox One

3. _-=JOGGI=-_

_-=JOGGI=-_ Banned Xbox One Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bieżuń
    Mam liteon ihas 124 19-b prawie nówka nagrała może Dwie gry, cena 100+koszty wysyłki...
    Wygrany burner max oczywiście...

4. KrzysiuKadet

KrzysiuKadet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra dzięki. Do tego muszę dokupić adapter USB jeśli się nie myle ? I takie pytanko jakbyś mi wytłumaczył o co z tym BurnerMaxem chodzi ( coś kiedyś słyszałem ale nie wiem o co chodzi ). A z tymu dwoma grami to tyle nagrałeś i ci padła ? :) To tak pół żartem pół serio.

5. _-=JOGGI=-_

_-=JOGGI=-_ Banned Xbox One Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bieżuń
    Po prostu dostałem ja od kumpla a on używał jako normalny napęd w kompie, wgrałem maxa nagrałem dwie gry i leży... A burner max to oprogramowanie napędu które umożliwia nagrywanie gier z zabezpieczeniem XGd3

Wczytywanie...

Poleć forum