1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka zewnetrzna liteon

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zrazel, Kwiecień 27, 2014.

1. zrazel

zrazel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Gdyż jestem zielony a wyczytałem gdzies ze nagrywarki liteon sa najlepsze co do nagrywania kopi na xbox , lecz ta nagrywarka jest bez "ihas" w nazwie Zewnętrzny Napęd Optyczny Liteon eUAU108 DVD CD (4183599119) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

i tutaj jest własnie moje pytanie czy ta nagrywarka bd odpowiednia?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    99% że ni enagra gier poprawnie , na dzień dzisiejszy mogę polecić ihasa z rewizją Eu + Payload tool userzy piszą że sprawdza się w 100 %

4. zrazel

zrazel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    szukajac znalazłem ten naped tylko pod PC a potrzebował bym zewnetrzny do laptopa ale tak owej nie znalazłem jeśli by ktoś mógł podrzucic link do kupna zewnetrznej nagrywarki tego modelu co kolega podał powyżej lub pod PC z przejsciem na usb z mozliwoscia podłączenia pod laptop jesli tak można zrobic.

5. bartos

bartos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  6. zrazel

zrazel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1