1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka zewnętrzna Samsung

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bojesieludzi, Luty 4, 2011.

1. bojesieludzi

bojesieludzi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam problem otóż chciałem wypalić TDU 2 na płytę i przy 30 % padło nagrywanie że nie mogłem nic zrobić odpiąłem nagrywakę i przerwało proces. Teraz chciałem go uruchomić od nowa jednak gdy wkładam płytkę on jej nie czyta. Wewnętrzna nagrywarka w laptopie działa. Komunikat przy włożeniu płytki do zewnętrznej nagrywaki jest taki: Device not ready (medium not present try open) i nic tego nie zmienia. Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    odinstaluj nagrywarke i zainstaluj ponownie

4. bojesieludzi

bojesieludzi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    bo to jest tak że jak ją podepnę zamuli chwileczke i tyle w temat. Może jednak zainstaluje stery z płytki bo ich w ogóle nie instalowalem.

5. bojesieludzi

bojesieludzi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  6. bojesieludzi

bojesieludzi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A pisze jak sprawdzam w menadżerze urządzeń że jest wszystko ok a on płyt ani rusz.

7. michal158

michal158 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    bojesieludzi nie pisz postów pod sobą tylko edytuj

A co do nagrywarki to tu masz posta z podobnej strony:
    cytat; "Czy próbowałeś innych płyt, jak np. dv5 pojedyncze warstwy i płyty CD? może trzeba zaktualizować firmware na dysku. Komunikat mówi ci że nie czyta płyt bo ich nie rozpoznaje"

8. bojesieludzi

bojesieludzi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Pomógłbyś a nie pouczał ...

Spoko odinstalowałem chciałem by windows zassał stery i nic z tego. Przed chwilą wypaliłem Bonda a teraz z TDU 2 coś się zwiechło i podczas wypalania odpiąłem nagrywarkę może to jest przyczyna?

Wszystkie stery aktualne sprzęt działa poprawnie.

Wczytywanie...

Poleć forum