1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka zewnętrzna Slim (nie iHAS)

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez XBOX-M4ST3R, Wrzesień 20, 2012.

1. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam. Co polecacie do nagrywania gier na X'a z nagrywarek Slim na USB. Nie chcę iHAS bo nagrywanie gier Truncate nie przeszkadza mi(może to śmieszne ale taki jestem) a nie mam zamiaru walać się z dużą nagrywarką i adapaterem(który dodatkowo kosztuje 60zł - Unitek). Poza tym Forze 4, DD, Dirta mam nagranego już ihasem. Byle by nie było to co teraz mam na moim laptopie, że czasami 3 płyty pod rząd idą do kosza(I/O Error). Chyba, że jest jakaś nagrywarka, w której da się zrobić crossa z tych Slim - gdzieś widziałem listę. Ewentualnie czy do ihasa dałoby się kupić obudowę żeby to jakoś było w jednym miejscu??

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi w ostatnim zdaniu. Jak to " było na miejscu"? Co do zewnętrznych to raczej żadna nie poradzi sobie na dłuższą metę z nagrywaniem dl. Będą spore problemy z nagraniem którejś z kolei gry. Jeżeli chcesz możesz spróbować. Zdaje się że samsung se208 jest niezły

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

4. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Kupiłem iHASA 124B i taką kostkę Unitek Y-1031(chyba tak:)). Czy bez problemu go sflas***e na nim?? Czy w zestawie z Unitekiem są wszystkie kabelki, itp... aby podłączyć do laptopa??

5. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    tak ta przejściówka ma wszystko czego ci trzeba, żeby obsłużyć iHAS'a.

Wczytywanie...

Poleć forum