1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka zewnętrzna

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez rymcio1987, Sierpień 20, 2008.

1. rymcio1987

rymcio1987 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    Witam.. mam pytanie. jest może jakaś dobra nagrywarka ZEWNĘTRZNA która poprawnie będzie nagrywać gry na 360tkę ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. men69

men69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Nagrywarka zewnętrzna

Witam, pragnę dołączyć się do powyższej prośby. Po wycedzeniu z siebie wielu niecenzuralnych słów i kasy na płytki z przykrością muszę stwierdzić, że matSHITa UJ-850S zamontowana w moim laptopie nie jest najlepszą nagrywarką do X360... Dlatego mam zamiar kupić nową nagrywarkę, i tu mam prośbę o pomoc: Czy ktoś zna, używa jakieś dobre zewnętrzne nagrywarki, które dobrze pracują z DVD+R DL? Jeśli nie to czy kombinacja pioneera 115d i zewnętrznej obudowy to dobre rozwiązanie? I ostatnia kwestia, tego typu nagrywarki podłącza się zwyczajnie poprzez USB, czy wymaga to jakiś większych kombinacji? Pozdr

4. andrzej_krk

andrzej_krk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Ja mam zwyklego write mastera (samsung) podlaczonego adapterem usb->ide i daje rade. Nagralem nim juz kilkadziesiat plyt i wszystkie dzialaja.

5. men69

men69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. koston2009

koston2009 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Przyłaczam sie do prośby.
    Zastanawiam sie nad pioneer'em DVR-215DBK SATA.
    Słyszałem, że najlepiej sie nadają :pioneer DVR-111,112,212 ale opinii o 215 jeszcze nie słyszałem.
    Powiedzcie co byście wybrali?????
    ps kombinacja przejściówką ok ale też niektóre kieszenie mają dodatkowe chłodzenie :)

7. ckmmln

ckmmln Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

pioneery najlpesze sa do obrzow xbox360

8. andrzej_krk

andrzej_krk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Nie dość ze nagrywam na najtańszej nagrywarce i najtańszym adapterem na usb, to obrazy gier mam na dysku w kieszeni podłączonej także na USB. nagrywarka leży z wiszącymi kablami luzem na stole i nie zepsułem ani jednej płyty, a nagrałem już ich całą masę.. Wnioski nasuwają się same..

9. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
  10. SzymSzejdi

SzymSzejdi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wawa

Czy korzystając z takiej przejściówki da się sflashować nagrywarkę kreonem? Czy musiałbym najpierw zrobić to w kompie?

Wczytywanie...

Poleć forum