1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nagrywarka - złącza

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fofunio, Marzec 14, 2013.

1. fofunio

fofunio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, potrzebuje nagrywarki do wypalania gier. Chciałem kupić LiteOn Nagrywarka DVD-RW 24X iHAS124-04 REV.B XBOX (3084264112) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (nadawała by się? dało by się to sflashować itd?) lecz pojawia się problem - obecnie mam nagrywarkę LITE-ON DVDRW SOHW-1693S i jest ona na złączu ATA jak domniemam, a te ihasy są na SATA, moja płyta główna to Compaq Evo D310. Świecę po niej latarką ale nie widzę tutaj żebym miał jakieś złącze SATA więc już nie wiem co robić, nie znam się. Są jakieś ihasy na ATA? a może ja niedowidzę i da się to jakoś tam podłączyć?...

2. Lotnik421 Xbox One

3. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
  4. fofunio

fofunio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    hmm, no jest to jakieś rozwiązanie chociaż nie ukrywam, że trochę za bardzo kosztowne chyba jednak. Nie ma jakiejś innej tańszej przejściówki jak juz o tym mowa? np z sata do ata?

5. Xadereq

Xadereq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    30zł około kosztuje SATA <-> ATA.
    Ten mostek jest IMO najlepszym rozwiązaniem, dosyć przyszłościowym i wielozadaniowym. Będzie trzeba dysk podpiąć na szybko bez wyłączania komputera to bierzesz pod USB i wio.

Wczytywanie...

Poleć forum