1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wajchacz, Wrzesień 12, 2009.

1. wajchacz

wajchacz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ma problem bo nie wiem jaką nagrywarke kupić do wypalania płyt z grami na xboxa .
    Czytałem że najlepsze są pioneer 116 i 216d ale nie moge ich nigdzie znaleść

Wieć prosze o pomoc jaką inną dobrą nagrywarke moge kupić w granicach 120 zl

Z góry dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
  4. wajchacz

wajchacz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Szukałem i wszędzie prawie pisali ze pioneera polecają którego nie moge znaleść nigdzie wiec dlatego napisałem.

5. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    To pisz w tamtym temacie a nie zakładasz nowy i robisz nie potrzebny bałagan.

6. wajchacz

wajchacz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra sorry.
    Prosze o usunięcie tego tematu

Wczytywanie...

Poleć forum