1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez nevii, Październik 3, 2013.

1. nevii

nevii Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    http://icomp.pl/produkty.php?sid=nagrywarki_dvd-548
    Zahula na tym burnermax i gry z CIV?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Model : Nagrywarka DVD-RW LITE-ON iHAS124-04 DU

Nie.

4. kazik 1234

kazik 1234 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. wiepsz

wiepsz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zahula i jak dobrze poszukasz kupisz znacznie taniej (ja dostałem za 59zł). Będę się tego trzymał, bo wszyscy cisną na rev. B a nie po to wyszedł payload do tak wielu nagrywarek, żeby działał losowo. Jeśli mi weszło bez masełka, to każdemu innemu również (nagrywarka na usb adapterem unitek podpięta).

124D + verbatim mkm 003(1)-00 + Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting i zaoszczędzisz kilka dyszek a efekt ten sam. Do tej pory każda płyta nagrana, zweryfikowana, zainstalowana na 100%, do tego odpalane na live.

Wczytywanie...

Poleć forum