1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nagrywarka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez larry270, Wrzesień 20, 2014.

1. larry270

larry270 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam, wczoraj przyszła do mnie nagrywarka, rzekomo ihas124 ... nawet kieszeń sie nie wysuwa, poszedłem więc do sklepu i pytam sie kolesia czy jest jakaś nagrywarka co nagrywa pod xboxa i wyciągnął jakieś nagrywarki pioneer'a, i mam pytanie czy jakaś nagrywarka pioneera bedzie sie nadawala żeby nagrać np. diablo 3 ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    To że Ihas 124 to nic nie oznacza. Musi być jeszcze b,e,eu. A pionnerem wątpię że nagrasz

Wczytywanie...

Poleć forum