1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nagrywarka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kornus fcb, Listopad 17, 2010.

1. kornus fcb

kornus fcb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    czy ta nagrywarka HL-DT-ST DVDRAM GSA-T10N da rady nagrywac gry czy beda jakies problemy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. AlCapone1

AlCapone1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    kup najtansza plyte dvd dl i zobaczysz jaka jest dobra

4. kornus fcb

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    slyszelem ze najlepiej nagrywac na verbatimach a na innych to loteria raz sie nagra raz nie

5. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Właśnie aby sprawdzić czy jest dobra spróbuj wypalić jedną najtańszą płytę. Jak będzie Ok to drugą itd. Jeżeli wypali 3-4 tanie płytki będzie to oznaczało że twoja nagrywarka jest dobra i nie musisz przepłacać za Verbatimki. Ja osobiście (Kiedy jeszcze musiałem je wypalać - nie miałem JTAG'a) tylko raz kupiłem Verbatima. Zawsze wypalałem na Platinumach i z żadnym nie było problemów (A było ich około 25)

6. kornus fcb

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a jeszcze jedno slyszalem ze jest aktualizacja firmware nagrywarki wiecie jak to zrobic bo jestem zielony w tych tematach

Wczytywanie...

Poleć forum