1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nagrywarka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez hubixmaster2, Czerwiec 17, 2011.

1. hubixmaster2

hubixmaster2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jaka nagrywarka jest najlepsza do wypalania gier na xbox360 (do 100zł)????

2. Lotnik421 Xbox One

3. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Poszukaj na Allegro nagrywaki LG GH22NS50 SATA. Sam ją kupiłem pół roku temu i wypaliła już 20 płyt nie niszcząc żadnej.

Kup w jakimś sklepie gdzie bęzie na gwarancji więc jak się zepsuje to możesz reklamować.

4. amnesia

amnesia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    20 to mało jak na pół roku ;) mój pionek 216d (napęd ma prawie 1,5 roku a chodzi jak żyleta, do tego zrobiony crossflash na wersje L i dodana lepsza strategia zapisu) ostatnio w ciągu 2 tygodni wypalił 25 DL i z 10 jednowarstowych i żadnej nie popsuł. Ja osobiście nie ładował bym się w LG ani w samsunga bo napędy to oni robią słabe.

Lite-ON Super AllWrite DVD+/-RW iHAS124-19 bulk black (Serial ATA) - Notebooki, komputery, laptopy, monitory, karty graficzne - Komputronik internetowy sklep komputerowy litek dość szybko pada z tego co słyszałem ale bardzo dobrze nagrywa płytki do tego można zrobić crossflash na plextora 890AS bo to te same napędy tylko inaczej wyglądające i z innym firmware

Sony / NEC (Optiarc) DVD+/-RW AD-7260S bulk black (Serial ATA, bez oprogramowania) - Notebooki, komputery, laptopy, monitory, karty graficzne - Komputronik internetowy sklep komputerowy ten napęd zbiera bardzo dobre recenzje w necie

osobiście zdecydował bym się na tego optiarica

Polecił bym Ci pionka ale niestety to co teraz wychodzi to litki w skórze pioneera :( a szkoda bo pionek robił jedne z najlepszych nagrywarek.

Wczytywanie...

Poleć forum