1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Otwrate, Listopad 19, 2011.

1. Otwrate

Otwrate Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Pewnie było dużo razy, ale spotykałem się z różnymi sprzecznymi informacjami na ten temat. Konieczna jest ta nagrywarka LiteOn ze specjalnym flashem, czy może da się wypalić gry XGD3 bez tego? Gram tylko offline, flagi raczej nie mam. Słyszałem o problemach z Forzą 4, w tą grę akurat raczej nie zamierzam grać, z tego co wiem Gears of War nie ma tych zabezpieczeń pełnych i można grać normalnie, natomiast co z Assasinem np?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    jak na razie forza ma tylko zabezpieczenie CIV ale lepiej żebyś zainwestował w nagrywarkę liteon ponieważ jak będą jeszcze jakieś problemy z wypalaniem to C4eva będzie pisać FW to dych nagrywarek

4. kacperex

kacperex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Na zwykłych nagrywarkach też oczywiście nagrasz gry i będziesz grał. Wypalam wszystkie nowe gry, zwykła nagrywarką.

Wczytywanie...

Poleć forum