1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Deloran, Grudzień 7, 2011.

1. Deloran

Deloran Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie wiem czy to dobre miejsce, ale chce się tylko upewnić:

czy LG GH22 22 x nagrywarka /odtwarzacz płyt DVD (1981809796) - Aukcje internetowe Allegro takie coś nagra mi płyty DVD DL potrzebne do robienia kopii zapasowych? W opisie pisze, że niby tak, ale mam naprawdę mało kasy, może ktoś zna się lepiej?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    A opisu aukcji niełaska przeczytać ?
    To nagrywarka na ATA
    Obecnie wszystkie nagrywarki obsługują DL ale nie nagrasz kopii 1:1 zawierającej zabezpieczenie XGD3

4. kamil16gks

kamil16gks Świeżak Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  5. Deloran

Deloran Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dlatego właśnie pytam, żebyście doradzili / dali przykład nagrywarki która takie coś może zrobić, mam laptopa.

6. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Tak jak kolega wyżej jeżeli już chcesz kupywać nagrywarke to najlepiej Liteona Ihasa aby wgrać ixtreme burner max i nagrywać gry z xgd3 w 100%. Wtedy mam pewność że napewno będą działać i nie wywali Cię do dasha przy CIV. A nagrywarka jest dosyć tania.
    Kurde laptopa masz to jeszcze będziesz musiał pokupować przejściówki na SATA żeby podłączyć ją do laptopa...

Wczytywanie...

Poleć forum