1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wiem_czego_chce, Luty 26, 2012.

1. Wiem_czego_chce

Wiem_czego_chce Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozumiem ,ze jak nagrywa się na lt.3.0 potrzebna jest nagrywarka :)? Jeżeli chce nagrać ja na dysk itd... ale może są jakieś wyjątki ?? Może da się nagrać bez tej nagrywarki ...Nie wiem no ...nie znam się ...Po prostu chce ją nagrać na płytę i cieszyć się grą ?? Jeżeli to możliwe bez zakupu nagrywarki jeżeli nie ...polećcie jakaś...:)?

2. Lotnik421 Xbox One

3. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Możesz nagrać na każdej nagrywarce ale takiej gry nie zainstalujesz na dysku konsoli ani nie radzę grać na LIVE.
    Jeśli nagrywarka to tylko modele z serii LiteOn iHAS + przeróbka na BurnerMAX.
    Lista nagrywarek:
    iHAS124B
    iHAS224B
    iHAS324B
    iHAS424B
    iHAS524B
    iHAS624B

4. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Masz coś z głową ??

Kup nagrywarkę z serii IHAS tak jak gruby33 ci napisał. Naprawde opłacalna inwestycja

Wczytywanie...

Poleć forum