1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sewek, Lipiec 29, 2012.

1. sewek

sewek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Zamierzam kupić nagrywarkę LITEON x24 iHAS B. Jednak znalazłem w swoim mieście takie o to 2 oferty czy nagram nimi takie gry jak mass effect 3 itp.
    1. Lite-ON Super AllWrite DVD+/-RW iHAS124-19 bulk black (Serial ATA) - Komputronik RTV AGD Notebooki, komputery i elektronika
    2. Lite-ON DVD+/-RW IHAS122-18 bulk black (Serial ATA) - Komputronik RTV AGD Notebooki, komputery i elektronika
    Którą nagrywarkę proponujecie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    musisz podejsc do sklepu i zapytać czy ma rev B , jak coś polecam sklep http://www.proline.pl/ moze tez jest kolo ciebie u nich kupowałem za 70 zł oczywiscie odbiór osobisty no i weidzą ziomki o co biega że pod xboxa potrzebny liteonik :)

4. sewek

sewek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety nie ma u mnie takiego sklepu , będę musiał przejść się do komputronika. Jednak wracając do pytania czy tamte dwie nagrywarki będą dobre, czy musi być koniecznie rev B ?

Wczytywanie...

Poleć forum