1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarki Pioneer

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Riddik, Listopad 24, 2008.

1. Riddik

Riddik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam otwieram nowy watek gdyz opcja szukaj mi niepomogła a mam pytanie jaką nagrywarkę wybrać

Pioneer DVD+/-RW DVR-116D bulk white

czy

Pioneer DVD+/-RW DVR-216D bulk silver (Serial ATA)

wiem iż 116D ma inny iserial ATAPI ale jestem ciekaw waszych ocen czy takowa testowaliście mieliście i co o nich sądzicie.

wertowałem rowniez inne stronki by sprawdzić jakośc tych nagrywarek i wydają się bdb w szczegolności 216D.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jan0sik

jan0sik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    kszanuf
    Odp: Nagrywarki Pioneer

Powiem Ci tak.

Miałem laptopa a w nim nagrywarke lg 10tn (czy jakoś tak). Na 10 płytek nagrywała 2-3. Reszta do kosza. Ktoś mi powiedział żebym kupił zewntrzną. Kupiłem pionera 115D. Do dzisiaj mam wypalonych ze 100 dvd DL i zadna nie padła, nie mam informacji o wyczyszczeniu płyty w napedzie xboxa czy jakichkolwiek problemów. Kup obojętnie którego (116 czy 216) i bedziesz zadowolony. (na cdrinfo chyba byłeś) :D :D

4. domphson

domphson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Siema mam teraz dylemat . poniewaz wczoraj zamowilem nagrywarke LG i nie wiem czy odwolac aukcje i zmienic na pioneera?

5. Riddik

Riddik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Tak sprawdzalem na cdrinfo i na kilku innych stronka, ale tak jakoś chcialem sie upewnić.
    THX jan0sik.

BTW. domphson niechce Ci źle doradzać, ale ja bym Pioneera wziol bo miałem HP dvd840b i na 10 5 psula(komunikat z szmatka itp) a u kumpla z lite on bywa óżnie(2 na 10 do kosza).
    Decyzja nalezy do Ciebie.

6. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Ja i kumpel mamy LG i obaj jesteśmy zadowoleni z nich, gry na Xa nagrywa dobrze, w 99% działają nagrane płytki na Xboxie :p Ja mam H10N

7. jan0sik

jan0sik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    kszanuf

Hehehe idź i wyślij totka bo musisz mieć wyjątkowe szczęście żeby kupić dobrego lg do gier na xa.

Ja mam pioneera i w 100% działają wszystkie

8. Domanos

Domanos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

tez mam złe doświadczenia z LG ( 80% zwalonych płytek dvd dl, zwykle dvd nagrywała dobrze) i to niezależnie jakim programem imgburn czy clone cd zawsze paliła płytki albo po prostu wypalone płytki wieszały się zaraz po odpaleniu gry. Przeskoczyłem na Pioneera 215 i od tamtej pory ani jednej zmarnowanej płytki oraz ani jednej zwiechy.

9. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk

z doświadczenia wiem że lg h55n i h44n palą bardzo dobrze :)

10. mc55

mc55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Hindenburg

To co na dzień dzisiejszy jest najlepsze do nagrywania kopii bo mój pioneer DVR 212D ma już półtora roku i choć nagrywa dobrze , to myslę o zmianie platformy a co za tym idzie, zmianie nagrywarki.

11. Riddik

Riddik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Swoją drogą denerwuję mnei akt iż gdy w ImgBurn ustawiam 2,4x to po zapisie pokazuje mi iż najszybciej zapisywal z prędkościa 3200kb a najwolniej 2700kb. czy to bląd programu czy wy tez tak macie?

12. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Riddik wszystko jest ok, olej ten "problem" ;)

Wczytywanie...

Poleć forum