1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrzewanie konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jezzersky, Czerwiec 14, 2011.

1. jezzersky

jezzersky Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Wczoraj doszła do mnie nowa konsola Xbox 360 Slim 4GB. Wszystkie jest z nią ok ale martwi mnie trochę, że konsola wypuszcza strasznie ciepłe powietrze, nawet jak chodzi dość krótko.
    Nie wiem czy się tym przejmować czy to normalne, nie znam się za bardzo na Xboxach.
    Przy okazji żeby nie zaśmiecać forum chciałem się dowiedzieć jednej rzeczy na temat dysku, bo chce sobie go dokupić ale zastanawiam się czy kupić sobie normalny dysk do xboxa lub specjalnie do niego skonfigurowany
    czy bawić się w zmianę partycji z dyskiem zewnętrznym dokładniej chodzi mi o ten sposób Tutorial: Wykorzystanie dysku 1TB do X360 (zewnętrzny) na gry DLC itd itp ;), Xbox 360 - Gametrade.pl
    wydaję się to dość dobre i chyba nawet taniej wyjdzie, a zamiana plików na komputerze generalnie by mi nie przeszkadzała.
    Z góry dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. tracer44

tracer44 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    ale te ciepłe powietrze wychodzi jak grasz czy poprostu jest włączony ?

4. jezzersky

jezzersky Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Z tego co pamiętam jak jest po prostu włączony to też. Ale dodam, że szybko po wyłączeniu jest chłodny więc raczej niepotrzebnie się przejmuje tą temperaturą powietrza.

Wczytywanie...

Poleć forum