1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrzwanie gir LT2.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kuba1418, Sierpień 11, 2013.

1. kuba1418

kuba1418 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, wczoraj wyciaglem klucz z mojego napedu potem uzylem jungleflashera zeby wgrac lt2.0 po kliknieciu spoof wyskoczyl napis "ID strings already match" czy to znaczy ze przeróbka jest już wgrana? Wydawało mi się że tak więc mój drugi problem polega na tym że po nagraniu płyty XGD2 czy XGD3 wyskakuje mi w konsoli "nieobsługiwana płyta" rozwaliłem tym chyba 4 płyty próbowałem XGD3 przerabiać za pomocą XBC wgrywając tobologie lt2.0 niestety nie pomogło wiec próbowałem go przepuscić przez ABGX i potem dogrywąc topologie tez to samo. I teraz mam pytanie czy to ja zle nagrywam czy to wina nagrywarki wgrałem w nią najnowszy firmware jest to TSSP sh-s223c najgorsze ze kierujac sie wszystkimi poradnikami nie mogłem ustawić book w imgburn cały czas chciało abym używał current a zaznaczone było DVD+R DK więc zostawiłem zaczołem nagrywać napoczątku przeleciało 100% w nastepnym kroku wyskakiwały mi błędy gdzie klikałem kontunuj było to coś "Read Error" zawsze tyle samo błędó 36 dodam że używałęm płyt TDK prędkość nagrywania ustawiałem na x4. Czego to może być wina?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    W grałeś to w napęd czy tylko sobie odczytał es? Nie lepiej było wgrać 3.0, nagrywarka nie nadaje się do gier xgd3

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. kuba1418

kuba1418 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @Up
    Tylko odczytywałem bo wydawało mi się że jest już wgrany lt2.0 a dlatego że napęd nie nadaje się do nagrywania xgd3 mam lt2.0 może po wypłacie będę myślał nad iHasem ale narazie nie mam na to środków. Czyli może wyskakiwać taki błąd na konsoli jeśli przeróbka nie jest wgrana albo jest starsza bądź nowsza wersja ?
    @Edit
    Moderator proszę o prowanie tytułu ponieważ nie zauważyłem że miałem zamienione znaki z góry dziękuje.

Wczytywanie...

Poleć forum