1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nail'd - OPINIE!

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez pawel1503, Listopad 23, 2010.

1. pawel1503

pawel1503 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jakuszowice
    Gra w sieci, piszcie opinie. Miłej zabawy

2. Lotnik421 Xbox One

3. kleszczu290

kleszczu290 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pograłem troche i totalny szok:D jest to chyba największa niespodzianka roku i do tego POLSKA:) gra jest mega szybka, trasy urozmaicone, cały czas się coś dzieje, grafika może nie najwyższych lotów ale nie to się liczy w takiej grze. Najważniejsze, że z jazdy jest mega fun;)jak narazie mocne 9/10- jak ukończe lub pogram dłużej to się podziele jeszcze informacjami;) ps. Gra która jest w sieci nie jest po Polsku ale wcale nie musi być, chyba każdy zrozumie te 10 zwrotów po Eng:p

4. Kris89

Kris89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    wyglada bardzo ciekawie na trailerze, musze sciagnac. a ma ap25? czy na zwyklym lt pogram?

5. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Ponoć wave 6.

Podpisuje się pod tym co napisał kleszczu, ale 9 to bym nie dał :p Co najwyżej 7. Jeśli ktoś to chce porównać do PURE to słusznie. W Nail'd brakło tricków, reszta jest lepsza. :p

6. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Tylko opinie!

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

7. walion

walion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie za długa ta gra nie ma jakoś mega dużo wyścigów, wyścigi trwają tak po 5 min każdy, jeździ się przyjemnie aczkolwiek za prosto (cała jest strasznie prosta WTF?). Przeciwników widzę na pierwszym okrążeniu a potem nic mogę wywalić się parę razy a i tak będę pierwszy. Gram już z 4 godziny w grze są 2 tryby pierwszy to normalne wyścigi a drugi w którym zbiera się pointsy za dobre lądowanie itp. gra oferuję 12 naprawdę z*******ch tras jest w nich prawie wszystko i nie są nudne gram 4 godziny i chcę więcej . jak dla mnie gra jest szybsza od PURE lecz nie ma trcków trochę szkoda ale nie odczuwa się tego dzięki wspaniale zaprojektowanym trasom. Grafika daje radę odemnie mocna 8 (znaczy bałwanek ;D) na przyszłość chciałbym więcej tak dobrych Polskich produkcji.

8. ziombel86

ziombel86 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    poza tym ze w obydwu grach sa quady wiecej wspolnych rzeczy nie ma. Nail'd zdecydowanie szybsze i bardziej kosmiczne. Pogralem z godzine i nie podeszla mi ta gra. Po prostu ten kosmiczny gameplay do mnie nie przemawia. W pure sto razy lepiej mi sie gralo, tam model jazdy byl bardziej wymagajacy i czuc bylo moc poslizgow. W Nail'd tego nie uswiadczylem gra na 6.
    Walion zmien poziom trudnosci bo standardowo jest easy i jest mega latwo na nim wygrywac

9. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Że to Polska produkcja to wielki +. (( Reszta postu już taka hmm bez ocenowa )) Jakoś Pure też za bardzo mi nie przypadło do gustu. I z tą grą niestety nie było inaczej. Jakoś tak za bardzo przesadzona mi ona jest. Ale jak wspomniałem jakoś tak nie lubię gier tego typu. Dlatego też proszę nie sugerować się tym postem. Ogólnie grałem może ze godzinkę na niej z czystej ciekawości co to "Nasi" za grę zrobili. Mógłbym oszukać i wychwalać tę grę ale wiem że nie odpalę już jej. Ale jak miałbym porównać Pure do tego to jakoś Pure większe WoW wywarło na mnie..

Jak ktoś lubi te klimat to gierka powinna przypaść do gustu.

10. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pograłem chwilę i całkiem dobra gra z tego wyszła.
    Grafika 7+
    Grywalnosć 6+
    Dźwięk 8+
    Nail'd od pierwszej chwili sprawia wrażenie budżetowego Pure. W stosunku do niego gra jest niezwykle uproszczona. Całą gra polega tylko na opanowaniu trasy i kosmicznej prędkości. Model jazdy nie wymaga od gracza niczego. Pure był dużo bardziej rozbudowany i pełniejszy. Wyraźnie ładniejszy graficznie, trudniejszy, dający więcej możliwości. Nail'd przy nim wygląda jak gra arcade na xbox live. Co nie znaczy, że jest słaba. Wręcz przeciwnie, pograć warto. Jednak kupić - zdecydowanie nie.
    Moja wstępna ocena 7/10

11. Daram

Daram Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem gdzieś w połowie turnieju w Polsce i gra jest bardzo fajna.
    Grafika - Chrome Engine spisał się znakomicie 9/10.
    Muzyka - tutaj to jeszcze lepiej, dużo fajnych kawałków np. Slipknota tylko szkoda, że się dość często powtarzają 9/10
    Rozgrywka - gra jest niesamowicie szybka i świetna, większość ludzi mówi,że łatwa dlatego, że na samym początku jest od razu Easy.
    Nie porównywałbym tej gry do Pure'a ponieważ łączą je tylko quady, Pure był nastawiony na tricki a tutaj wszystko jest skupione na prędkości.
    Naprawdę jak leci się 15 sekund w powietrzu to jest świetne.

12. Kago

Kago Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Według gra miodzio super szybka takie lubię , wymiata. Można dostać zastrzyku adrenaliny ;p

13. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    "Pograłem chwilę i całkiem dobra gra z tego wyszła.
    Grafika 7+
    Grywalnosć 6+
    Dźwięk 8+
    Nail'd od pierwszej chwili sprawia wrażenie budżetowego Pure. W stosunku do niego gra jest niezwykle uproszczona. Całą gra polega tylko na opanowaniu trasy i kosmicznej prędkości. Model jazdy nie wymaga od gracza niczego. Pure był dużo bardziej rozbudowany i pełniejszy. Wyraźnie ładniejszy graficznie, trudniejszy, dający więcej możliwości. Nail'd przy nim wygląda jak gra arcade na xbox live. Co nie znaczy, że jest słaba. Wręcz przeciwnie, pograć warto. Jednak kupić - zdecydowanie nie.
    Moja wstępna ocena 7/10"

Muszę uaktualnić moją opinię:) Jestem w połowie gry i z czasem produkcja ta zyskuje naprawdę wiele. Jak sie okazuje - zdecydowanie zbyt ostro oceniłem grafikę. Gra bywa momentami naprawdę piękna (zwłaszcza lasy). Jednak kosmiczna prędkość gry nie pozwala się nią do końca nacieszyć. Gdyby gra była wolniejsza, myślę że spokojnie mogła by konkurować z najpiękniejszą aktualnie wyścigówką - Dirt 2. Techland błagam: stwórzcie nowego Xpand Rally na tym silniku:)
    Grywalność z czasem również się poprawia. Okazuje się, że w tym całym szaleństwie jest jakaś metoda! Jeśli odpuści się grze aż za duże uproszczenia- można się naprawdę świetnie bawić. Trasy są niemal perfekcyjne (niektóre minimalnie nie dopracowane, ale to szczegóły), poziomy trudności dobrze zbalansowane.
    Gdyby się okazało, że gra nie ma więcej wad - mógł bym się mocno zastanowić nad kupnem. Szybko okazuje się, że największą bolączką produkcji jest zdecydowanie za mała liczba tras (chyba 12 w 4 sceneriach) przez co tryb kariery można ukończyć w 4-6h. Jak dla mnie - za cenę którą życzy sobie wydawca - odpuszczam. Gdyby była za 80-100zł cena byłą by adekwatna do jakości.

Moja ocena po update:
    Grafika 8+
    Grywalnosć 7+
    Dźwięk 8+
    OCENA: 8-/10

14. Monk666

Monk666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Głównym atutem gry sa niewątpliwie bardzo dobrze zaprojektowane trasy. Cechą charakterystyczną gry są gigantyczne skoki, które bardzo umilają czas gry. Grafika równiez stoi na wysokim poziomie, bogata w detale i kolory.
    Pierwszą rzeczą jaka może na poczatku przeszkadzać jest model jazdy i brak tricków. Ale tylko wtedy gdy patrzymy na tą gre przez pryzmat Pure. Z czasem stwierdzam że arcadowy sposób sterowania i dość duże uproszczenia sa jak najbardziej na miejscu, bowiem dzięki prostocie sterowania bardzo energicznie i z zawrotną prędkością pokonujemy przeszkody jakie serwują nam autorzy. Cięzko mi sobie wyobrazić komfort gry z modelem jazdy zaczerpnietym z Pure. Tam rozgrywka była conajmniej trzy razy wolniejsze i dlatego mozna było się pokusić na takie rozwiąznie.
    proponuję wpierw pograć w Naild a natepnie zobaczyć jak bardzo róznia się dynamika obie gry. Osobiście dodał bym ww system tricków, którego moim zdaniem brakuje. Czesanie fikołków i grabów w locie było by niewątpliwie jeszcze bardziej efektowne.
    Podsumowujac gra jest naprawdę bardzo dobra. Na niektóre rzeczy trzeba przymknąć oko a cała resztą się poprostu cieszyć/

15. Magikk.

Magikk. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bardzo ciekawie sie zapowiadała ale troszke niewypał ze względów graficznych

16. patro154

patro154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Gra bardzo fajna. Szczególnie podobają mi się w niej wykonanie tras.

17. ENd00k

ENd00k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Moim zdaniem Pure lepsze, ale nie mówię że Naild to zła gra :p

18. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Nail'd jest fajne na krótką trasę, na dłuższy dystans gra jest straszliwie nudna.

19. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    shit i wiecej komentarza nie potrzeba :D

Wczytywanie...

Poleć forum