1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Najbardziej wkurzająca gra

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dzikiskunks, Październik 11, 2008.

1. dzikiskunks

dzikiskunks Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Granie w gry, szczególnie te zręcznościowe nierozłącznie wiąże się z elementem irytacji. Prędzej czy później nadchodzi w grze taki moment, którego w żaden sposób nie da się przejść. Najpierw gracz głośno klnie, później tupie, poci się, a w końcowej fazie ma ochotę połamać pada i wyrzucić konsolę przez okno. Znacie takie gry?
    Ja np. zaciąłem się grze Crash of the Titans. Jest takich dwóch typków, których nie da się załatwić. Gra doprowadziła mnie do szału i teraz leży na czarnej półce z płytami.
    Podajcie proszę więcej przykładów podobnych irytujących gier, żebym ich przypadkiem nie ściągnał, bo szkoda nerwów i płyt na nie. :mad: :eek: :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Najbardziej wkurzająca gra

1. Temat "raczej" idiotyczny mnie naprzyklad irytuje polski komentator w serii fifa i co ? znaczy ,ze przez to mam / mamy nie grac w Fife ?

2. Gratuluje jezeli nie mozesz przejsc gry z ktora radza sobie 7 latki ;D ;D

4. Acer4ever

Acer4ever Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tychy

No tak...crash nie nalezy do najtrudniejszych, ale ralizer spokojniej :p

Wychodząc z założenia "nie gram w gry w których sie zatne" nie zagrasz w ponad w połowę gier :D wiec to bez sensu

5. Bełek

Bełek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krapkowice

Skunks, dobrze zrobisz jak pchniesz konsolę.
    Uratujesz w ten sposób swój układ nerwowy i nie tylko.

6. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland

a moze ty masz ADHD ? :p

7. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

"Granie w gry, szczególnie te zręcznościowe nierozłącznie wiąże się z elementem irytacji."

Sam sobie odpowiedziałeś... :) Najlepiej nie graj w nic, bo szkoda żebyś kopał w konsole i połamał pada :D
    Może graj dopiero po 3piwach, wtedy będziesz bardziej zrelaksowany

8. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki

wiec wszyscy tutaj biorą się za nową giere i od razu ją przechodzą bez ani jednego zapisu, bez powtórek, bez niczego....

Mnie czasami irytowało GTA4...gdy trzeba było wiać z jakiegoś budynku, trzeba było zrobić to w miarę szybko gdy się jeszcze gliny nie zjechały.

Czasami wkurza Grid gdy podczas ostatniego okrążenia ktoś Ci się wbija w tył auta i Cie zrzuca z toru jazdy :p

9. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Jasne że każdy powtarza jakieś poziomy, ale nie kopiemy w konsole :)

10. nester3131

nester3131 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

No ja znam ludzi którzy to robią a konslole dalej chodzą :)

11. niesamowitek

niesamowitek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    warszawa

GRA z definicji musi stawiac wyzwania , jedni napotykają problem szybciej inni później , cala zabawa i satysfakcja polega własnie na przejsciu tego co poczatkowo zdawalo sie byc niemozliwe. to kieruje tylko do zakladajacego watek bo reszta , jestem przekonany, dobrze o tym wie YO . PS daj cynk jak to przejdziesz ... czekamy ;)

12. Curry_

Curry_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn

a ja na przykłąd mam AADHD i jak mnie coś wkurzy to jest źle :D ale najbardziej wkurzającą grą, a raczej wkurzającym elementem gry był element ze strzelaniem z działka w grze Jak 2 Renegade. jak się przechodziło grę drugi raz na poziomie jakmś tam super trudnym zadanie to było prawie że nie możliwe. strzelało się do nadlatujących przeciwników z działa stacjonarnego. niestety jedną z ofiar tamtej batalii został pilot od telewizora. ciała do dziś nie odnaleziono :)

PS. oczywiście po wielu wielu, ale to wielu próbach zwyciężyłem :)

13. bolekoflolek

bolekoflolek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Mnie zawsze obojętnie na jakiej konsoli wkurzała gra Tomb Raider bo nigdy nie umiałem jej przejść a drugą sprawą czasami GTA 4 niektóre misje. :D

14. henio95

henio95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

mnie najbardziej hour of victory a szczegónie ostatnia misja

15. tami 07

tami 07 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Każda gra jest do przejścia i czy ją przejdziemy bez żadnych problemów zależy tylko od naszych umiejętności ,ale dobry tytuł bez tego nie obejdzie niestety się i lepiej z tym sie pogodzic ;D najgorsze są gry na czas ,kiedy w brew logice musimy przebiec 30 osób aby się dostac tylko do celu ,i to nic ze ładują w nas jak do kaczek liczy się czas .np:battlefield2 modern combat :p :p :p :p fuuuuuuuuu

16. Makot

Makot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice

Infinity Undiscovery - mimo podejmowania prób od jakiś 3tyg do dzisiaj nie przeszedłem 1 jaskini z tymi drzwiami mimo kombinowania w każdy sposób :/

17. Bug

Bug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź

Ninja Gaiden II... hehe... gdzieś czytałem że 85% graczy którzy ją mają jej nie przeszło... ja do nich nalezę ;p

18. Bełek

Bełek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krapkowice

Ta gra nie jest aż taka trudna przecież. Owszem czasami idzie się zdenerwować ale wszystko da się przejść po krótkim zastanowieniu :)

19. dzikiskunks

dzikiskunks Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

W sumie to w grach najbardziej wkurza mnie poziom trudności easy i very easy, bo powinien jak sama nazwa wskazuje być łatwy bądź bardzo łatwy i gwarantować przejście danej gry. W rzeczywistości tak niestety nie jest! Zwykle poziomy łatwe sprawiają tylko, że pasek zdrowia wolniej schodzi i to wszystko. Problem zwykle zaczyna się przy spotkaniu z Bossem, na którego trzeba używać przy każdym poziomie trudności tej samej taktyki (np. odstrzelić mu po kolei wszystkie 4 głowy, kopnąć go prądem, urwać mu ogon biegając w kółko i nie dając się przy okazji zabić przez 10tki pomocników, których on sobie bez przerwy wskrzesza). Innym przykładem są gry z serii Tomb Raider, gdzie po przejściu mniej więcej połowy gry zaczynają się alpejskie kombinacje karkołomnych pułapek, które na każdym poziomie trudności chodzą z tą samą prędkością i nawet najmniejsz potknięcie sprawia, że zaczynamy zabawę od nowa. Wszystko jest fajnie jeżeli taką sytuację w grze powtarza się co najwyżej 5 razy, albo jeżeli bohater zmartwychwstaje dokładnie przed tą pułapką przy której zginął i nie trzeba przechodzić jeszce przez 10 minut całego poziomu, żeby znów dojść do miejsca, w którym ginie się w 5 sekund. W przeciwnym razie po pół godziny gra doprowadza mnie do szewskiej pasji i nie mam ochoty w nią grać przez jakieś dwa tygodnie. Później do niej wracam tylko po to, żeby znowu się zdenerwować, aż w końcu gra ląduje w czarnej szufladzie zapomnienia.

20. afton20

afton20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3

złoty kompas:pP ;D

21. kacprzak1991

kacprzak1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Kiedys tak miałem ze jak nie mogłem przejsc czegos w grze to sie załamywałem i kasowałem grę z kompa( bo własnie kiedys siegrało na pececie ;p) a teraz nie ma takich sytuacji, gdy cos mi nie wyłazi to sie tylko motywuje bo nie przyjmuje to mysli tego ze autorzy mogli stworzyc w grze cos co mnie złamie ;p tak iwec wiekszosc gier ktore zaczynam to takze je koncze;p

Wczytywanie...

Poleć forum