1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Najładniejsze bramki z FIFA 11

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Jesters, Lipiec 5, 2011.

1. Jesters

Jesters Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wypatrujecie wrześniowej premiery tegorocznej edycji FIFY? EA Sports postanowiło umilić Wam oczekiwanie i zmontowało kompilację strzelonych przez graczy, szalenie efektownych bramek z poprzedniej odsłony cyklu, oznaczonej numerkiem 11

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107...yli_skladanka_najladn iejszych_bramek_w.html

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. radzion18

radzion18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Bramki naprawdę super :) Już nie mogę się doczekać dwunastki :)

4. iLaSkA

iLaSkA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Nice. chciałbym tak wymiatać:). Niestety ogarnięcie sztuczek mnie przerasta:(

5. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Wie ktoś może jak oni wybierają te bramki?

6. servanor

servanor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Masaaakraaa jak na zywo wyglada

7. damian7154

damian7154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Bramki na 3+. Jakoś mnie nie kręcą te ze sztuczkami bo wiem, że sam tak potrafię :p. Bardziej podobają mi się woleje z 35-40m, których w tym filmiku nie zobaczyłem ;). Dowolny filmik Hjerpsetha bije ten na głowę.

8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1675
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Bramka od 0:17 kozak największy, raz w życiu wyszło mi coś podobnego ale znacznie mniej efektywnego (jak uczyłem się tricków :D) inne też ciekawe ale kamera za daleko :p

Na Youtube był też filmik jak 3 anglików pokazywało swoje tricki to mi szczęka opadła :D

9. Ogór

Ogór Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Bramki naprawdę ciekawe,też chciałbym się dowiedzieć jak oni to wybierają.

10. protaktyn

protaktyn Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Najłatwiejszy poziom trudności, czyli jak zostać sławnym za nic. Zwykłe bramki. Każdy może taką strzelić, wystarczy trochę mózgu.

11. mitek96

mitek96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Up! Dokładnie to samo pomyślałem, lob nad bramkarzem to mi nawet z połowy wychodzi :).

12. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    To jak ustawiasz poziom przeciwnika na najłatwiejszy grając online? Medytujesz?

13. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    hehehe... Ci którzy krytykują widać, że zazdroszczą. Jakbyś umiał takie brameczki strzelać to byś był na tyle ogarnięty, żeby się pochawalić nimi w necie... bo mój drogi.... 90% graczy w fife nie umie robić takich tricków jak na tym filmiku. Robią wrażenie na KAŻDYM, więc nie ściemniaj mi tutaj, że dla Ciebie to codzienność bo w takie brednie to może uwierzy Ci przedszkolak. Druga sprawa... woleje z 30-40m? Takie bramki czasem wpadają najgorszym graczom, którzy słabo grają i przegrywają 10:0. Kopnie piłke na środku boiska... i fartownie wpadnie i to ma być piękne? Ładne, ale to zwykły fart... a te brameczki tutaj... to majstersztyk. Sednem wszystkiego jest akcja. Może strzały nie są jakies świetne, ale większość akcji jest PRZEPIĘKNA.

14. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    Bramki mega !
    Ale ja nie mogę nauczyc się przewrotki ! Jest na to jakiś sposób czy to tak poprostu ?
    Mam pytanie : Czy wiecie jak podbic tak lekko piłkę jak zrobił to gośc w 1:20 ? Podbił ją tak leciutko na woleja, ja umiem z daleka w pole miękką piłkę wrzucic, ale jak podbic tak lekko i blisko żeby ta piłka tak daleko nie leciała ? :D

15. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    To czemu waszych filmików tam nie ma?! Hmm...

16. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
  17. mitek96

mitek96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Wy chyba naprawdę nie umiecie grać w fifę, te bramki to żadna sztuka, po za tym wcale nie są one online. Sztuczki w fifie są dość łatwe, chyba że nigdy nie wcisnęliście lewego spustu :). I nie pisz mi że przypadkiem trafiam gola jak przegrywam 10-0 :D, bo loby w fifie są bardzo łatwe, a bramkarze głupi.

@Dogg Dlatego, że takich goli są miliony.

18. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    @maczosito
    nie chce nic mówić, ale te bramki które pokazałeś są po prostu kiepskie, przez duże K. Wbiegnięcie do bramki? Porównujesz to z bramkami z pierwszego posta? Takie bramki jak zaprezentowałeś to strzela każdy. W tych "najładniejszych bramkach" chodzi głównie o AKCJE i tricki, które wykonuje się moim zdaniem dosyć trudno, ale są baaaaardzo widowiskowe.

@up.
    ktoś pisał, że woleje z 40 metrów są piękne... są ładne, ale nie nadają się do plebiscytu "najładniejsze bramki". Jeżeli umiesz robić takie tricki jak na filmiku z pierwszego posta to jesteś kozak, chociaż póki nie zobacze filmiku na yt to nikomu w to nie uwierze.

19. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Bramki piękne i już. Ci którzy piszą, że są przeciętne niech pokażą swoje lepsze a jeśli nie pokażą niech skończą hejty i oddają hołd!

20. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC

kiepski jestes ty te bramki padły w meczach z najleprzymi graczami fifa i z najleprzymi wirtualnymi klbami. dla mnie maja one wielkie znaczenie bo wiem ze trafiłem je osobą które nie sa głupim komuterem a żywą grającą osobą i nie jakąś ciotą laikiem , tylko jedna z leprzych graczy w fife. I mam poczucie wartości że zaliczam sie do scisłej czołówki swiatowej.

http://www.eafootballworld.com/en_GB/clubs/632A0001/30599/overview

Zagramy na XBL? Zawsze chciałem się zmierzyć PrO ElO ZiomUsIem // bembenos

21. damian7154

damian7154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak, to ja pisałem z tym, że potrafię wykonać wszystkie te triki. Jak chcecie, wezmę tel i mogę na arenie nagrać wszystkie triki, które potrafię, łącznie z moim głosem i karteczką z moim nickiem. Jeśli arena to za mało, walcie na PW: dzisiaj założyłem nowe konto z 2 miesiącem darmowego live'a, pokażę wam jak łatwo te triczki wykonać ;) jedyny trudny trick dla mnie to rabona w biegu, reszta naprawdę jest banalna...

//aha... i tu macie filmik, który w mojej opinii dostaje 4+ ;) http://www.youtube.com/watch?v=1zuwyC5zh-o

Wczytywanie...

Poleć forum