1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Najleprzy kontroler do gier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez terron696, Sierpień 19, 2008.

1. terron696

terron696 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    warszawa
    Jaki kontroler do gier uważacie za najlepszy najbardziej uniwersalny najbardziej wygodny i precyzyjny.

Gry się sporo od siebie różnią więc dobrze by przypisać konkretny kontroler do konkretnego rodzaju gier

Czyli samochodówki jak dla mnie pad od xboxa 360 .Grałem na czczonej przez wielu kierownicy g25 i nie powiem frajda jest ale precyzyjniej gram jednak padem.

Strzelaniny to oczywiście klawiatura i mysz ze względu na precyzję ale pad od xboxa 360 też daje radę od ps2 jakoś mi już nie leży analog po lewej w x'sie jest lepiej umiejscowiony oraz trigery są analogowe.Kotroler wii też jest niesamowity (trzeba czasu aby się z nim oswoić noi podczerwień nieco laguje)jak się człowiek wprawi daje to masę radości szkoda że tylko nintendo tak naprawdę zajęło się grami z wykorzystaniem takiego rodzaju padów .Ps3 niby sensor ruchu ma ale na tym się kończy zero supportu .

Gry sportowe to tylko i wyłącznie kontrolery wii (jak sport to trzeba się ruszać ) w sportowe poza wii nie gram ale pad jest chyba tez w miarę ok.

Przygodowe i rpg to raczej klawa i mysz choć pad może być

Strategie nie gram prawie ale klawa i mysz rządzą po obcykaniu klawiszy skrótów taki rodzaj sterowania nie ma sobie równych .

2. Lotnik421 Xbox One

3. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    Odp: Najleprzy kontroler do gier

shootery - pad x360
    bijatyki - pad ps2/3

4. terron696

terron696 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    warszawa

Sory o bijatykach zapomniałem pad od xboxa dalej wygrywa .Ewentualnie klawiatura bo analogi w ogóle mi nie potrzebne do obicia komuś japy w MK np.

5. Erno

Erno V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce

FPS, RTS - Klawa + Mysz (ew. Pad od X360)
    TPP - Pad od X360
    Bijatyki - DualShock (d-pad jakiś normalny)
    Wyścigi - DualShock 3 / Padior od X360 (Trigery)

Reszta - Pad od X360 :D

Wczytywanie...

Poleć forum