1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

najlepsza firma radeona 6850

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kusiak11, Marzec 26, 2012.

1. kusiak11

kusiak11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, chciałem sobie kupić kartę radeon 6850 tylko nie mam pojęcia która firma jest najlepsza jeżeli chodzi o tą kartę.Chciałbym aby osoby orientujące się w tym temacie doradziły mi jaka jest według nich najlepsza i dlaczego ponieważ na internecie opinie są bardzo podzielone.Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Modzian

Modzian Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Osobiście polecam Markę HIS - ich chłodzenia i implementowane biosy to majstersztyk w przystępnej cenie

4. kusiak11

kusiak11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tyle ze dana marka moze byc dobra ale do wybranego modelu inna marka proponuje lepszą wydajnosc . Wczoraj spędziłem trochę czasu przy tym i rozwiązanie msi cuclone edition wydaje się byc najrozsądniejsze ale może jakas inna firma jest lepsza bo his nie zabłysnął w tym modelu. Sam miałem 5770 z hisa i byłem bardzo zadowolony lecz tutaj go nie pochwalają.

Wczytywanie...

Poleć forum