Najlepsza gra przygodowa 2011r

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Koniec roku coraz bliżej , wszystkie ważniejsze tytuły zostały już wydane więc zabawmy się w podsumowanie tego roku.

W tym temacie wybieramy najlepszą grę w danej kategorii. Tytuły zostały wybrane przeze mnie* , starałem się niczego nie pominąć.

W ankiecie oddajemy głos na 3 swoich faworytów , sonda trwać będzie przez 30 dni i tym samym , przed świętami dowiemy się , które gry wywarły na graczach największe wrażenie.
Do dzieła! Miłej zabawy.

*lista gier została subiektywnie wybrana przez autora tematu i nie podlega dyskusji.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
LA Noire - za całkiem nowe podejście do gry :)

Deus Ex - za dosyć udaną kontynuację jednej z najlepszych gier z moich początków z grami :)

TES Skyrim - nie ma co komentować, klasa sama w sobie. Pomimo tego że wciągnął mnie na mniej h niż Oblivion to jest jedną z lepszych gier rpg w jakie grałem :)
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
LA Noire za świeże podejście do wirtualnej rozrywki , świetne wykonanie całej otoczki detektywistycznej i niepokonane motion scan.
Skyrim. No co tu dużo pisać , gra pewnie stanie się kultowa , niesamowicie żywy świat , mnóóóstwo zadań do wykonania.
Rayman za to , że tak naprawdę pokazuje czym powinna być gra wideo , relaksującą przyjemnością , choć wymagającą dobrej zręczności. Łezka się kręci , że ktoś inwestuje jeszcze w takie cuda , zamiast trzepać kolejnego 'shit'tera , polecam każdemu kto wychował się na kultowym pegazusie.
 

Jesters

Użytkownik
Użytkownik
Wybrałem L.A. Noire za klimat, świetne odwzorowane Los Angeles i motion scan.
 

Do góry Bottom