1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Najlepsza gra przygodowa 2011r

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez sid2007, Listopad 22, 2011.

1. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Koniec roku coraz bliżej , wszystkie ważniejsze tytuły zostały już wydane więc zabawmy się w podsumowanie tego roku.

W tym temacie wybieramy najlepszą grę w danej kategorii. Tytuły zostały wybrane przeze mnie* , starałem się niczego nie pominąć.

W ankiecie oddajemy głos na 3 swoich faworytów , sonda trwać będzie przez 30 dni i tym samym , przed świętami dowiemy się , które gry wywarły na graczach największe wrażenie.
    Do dzieła! Miłej zabawy.

*lista gier została subiektywnie wybrana przez autora tematu i nie podlega dyskusji.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    LA Noire - za całkiem nowe podejście do gry :)

Deus Ex - za dosyć udaną kontynuację jednej z najlepszych gier z moich początków z grami :)

TES Skyrim - nie ma co komentować, klasa sama w sobie. Pomimo tego że wciągnął mnie na mniej h niż Oblivion to jest jedną z lepszych gier rpg w jakie grałem :)

4. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    LA Noire za świeże podejście do wirtualnej rozrywki , świetne wykonanie całej otoczki detektywistycznej i niepokonane motion scan.
    Skyrim. No co tu dużo pisać , gra pewnie stanie się kultowa , niesamowicie żywy świat , mnóóóstwo zadań do wykonania.
    Rayman za to , że tak naprawdę pokazuje czym powinna być gra wideo , relaksującą przyjemnością , choć wymagającą dobrej zręczności. Łezka się kręci , że ktoś inwestuje jeszcze w takie cuda , zamiast trzepać kolejnego 'shit'tera , polecam każdemu kto wychował się na kultowym pegazusie.

5. Jesters

Jesters Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wybrałem L.A. Noire za klimat, świetne odwzorowane Los Angeles i motion scan.

Wczytywanie...

Poleć forum