1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

najlepsza gra wojenna

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bernard123, Luty 13, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. bernard123

bernard123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ciechanów
    Witam zastanawiam się jaka grę wojenną kupić na xbox 360, w jakie graliście i jakie na was zrobiły duże wrażenie, ja grałem tylko w MEDAL OF HONOR FRONTLINE na ps 2, całkiem fajna gra, co myślicie o call of duty lub wolfenstein czy jakieś inne, czekam na wasze wypowiedzi mam nadzieje że po nich będę wiedział co kupić pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. alutek95

alutek95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdynia
    Call of duty modern warfare 2 , jesli wolisz druga wojne swiatową kup/sciagnij cod 5 (world at war ) obie gry sa dobre, a mw 2 wrecz SWIETNE ! :D

4. Davvido

Davvido Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    MW2 obowiązkowo na dzień dzisiejszy.

5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    W dziale gry masz odpowiedni temat o wyborze gry pod dany gatunek!

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum