1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Najlepsza oferta xboxa! Pilne

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KaXus, Lipiec 5, 2011.

1. KaXus

KaXus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema.
    Mam zamiar kupić xboxa 360 slim z kinectem. ;)Znalazłem kilka ciekawych aukcji i nie wiem ,która z tych ofert jest najlepsza. Proszę o pomoc.

Oferta nr 1 :
    http://allegro.pl/nowiusienki-x-box-250gb-special-edition-kinect-gra-i1694954976.html?source=ob

Mój komenatrz: -

Oferta nr 2 :
    http://allegro.pl/konsola-x-box-360-4gb-kinect-adventures-nowa-i1695221077.html?source=ob

Mój komentarz: Gościu na samej górze napisał ,że to wersja arcade ,lecz mi się wydaję ,że to jest chyba slim arcade (czy jakos tak). Powiedzcie jaka to wersja.:rolleyes:

Oferta nr 3 :
    http://allegro.pl/fabr-nowy-x-box-360-250gb-special-edition-kinect-i1689604557.html?source=ob

Mój komentarz: -

Z góry dziex :cool:

Pozdrówki

2. Lotnik421 Xbox One

3. servanor

servanor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zaden link nie dziala

4. KaXus

KaXus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Już naprawione. Działa ;)

5. VenoVel

VenoVel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak kolega wyzej. Zaden link nie dziala.
    Ale najlepiej kupic juz xboxa z kinectem. Slimka + dysk 250gb + Kinect + Adventures + Ufc 1250zl.. Gdybym nie kupil wczesniej mojego to to bralbym napewno
    XBOX 360 SLIM 250GB+KINECT+12GIER + UFC2010 + HDMI (1696467878) - Aukcje internetowe Allegro
    Lub calkiem dobra oferta:
    XBOX 360 250GB SLIM 2XPAD 3XGRA KINECT READY HDMI (1689505717) - Aukcje internetowe Allegro
    Edit:
    Te aukcje ktore podales napewno dojda do grnicy 1000zl albo i wyzej wiec lepiej kupic od razu przez kup teraz ;) A 2 aukcja jest aukcja xbox slim 4gb czyli taki arcade slim

6. servanor

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kazda konsola taka sama tylko jedna ma 4 gb pamieci ;) Za nowa 250gb z kinectem dasz ~1250zl a 4gb ~1000zl

7. VenoVel

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tylko ze lepiej miec 250gb dysk niz meczyc sie potem z dokupieniem nowego a w mojej ofercie dodatkowo masz jeszcze gry w tej cenie. Druga aukcja ktora ci podalem tez jest dobra 2xpad 3 gry na start calkiem niezle ;) Pozdrawiam

8. milesxd

milesxd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja uważam jak kolega up te aukcje napewno dojda do 900-1000zł to lepiej dopłacić i mieć fajny komplecik z linków które równiesz podał kolega up ;) no i rozgladaj sie na xboxa360 z dyskiem 250GB.

Przemyś ta oferte z up z UFC z dyskiem 250GB bardzo korzystna oferta, ja sam 4misiace temu dałem za swoja konsole+kinect+beznadziejna gra na kinecta 1300zł ;)

9. servanor

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja wzialbym tego za 1249 z ufc 2010, tydzien temu kupilem wlasnie w takiej cenie taki sam zestaw tylko bez UFC 2010 - nic tanszego wtedy nie widzialem na allegro.

10. KaXus

KaXus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak ,tylko nie dysponuje dużą gotówką. Mogę kupić MAKSYMALNIE za 800-810zł. Niestety. Może i dojdzie do 1000 to ,ale można próbować - widziałem kilka aukcji ktore z kinectem pokonczyly sie z 889 -900 zl!

11. servanor

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ale to uzywane a nie nowki ;)

12. KaXus

KaXus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No tak. Na nówke mnie nie stac ;d

13. aPoLhIzE

aPoLhIzE Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A nie opłaca się teraz kupic nówkę bez kinecta, a potem na niego uzbierac?

14. VenoVel

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dokladnie tak jak napisal kolega Up. Jesli nie masz gotowki to lepiej kupic nowke bez kinecta idozbierac albo wogule go nie kupic tylko zbierac hajs na tegoroczne premiery gier np BF3 MW3 FIFA 12 Batman AC. pozdrawiam

15. servanor

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Samemu gra na kinectie jest nudna, jezeli sam kupujesz to kup bez- pozniej dokupisz, a jezeli z kims to niech sie dorzuci ;)

16. KaXus

KaXus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cóż zabawa na kineccie bardzo mnie wciągneła (gralem u kolegi). Mam z kim w to grać ,a nie chce dokupywac kinecta osobno gdyż to sie nie opłaca. Kupie nówkę xboxa za założmy 689 zł i po jakimś czasie dokupie kinecta za 500 czy 400 to juz jest ponad 1000 zl łącznie ,a gdy kupie używanego xboxa razem z kinectem za 850-900 zł to zaoszczędze.

17. aPoLhIzE

aPoLhIzE Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Może jest w tym trochę racji, ale ja jakoś nie ufam używanym konsolą. Skąd można wiedziec co poprzedni użytkownik z nią robił? Wtedy konsola może ci pochodzic kilka miesięcy a potem zaczynają się jazdy do serwisów. Oczywiście nie chce się znieczęcic do kupowania używanych, bo przecież decyzja należy do Cb. A moje zdanie jest takie, jak to opisałem ;)

18. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Z tymi używkami, to już tak kolorowo nie jest...
    Większość ponosi wyobraźnia i za używane Slimy życzą sobie więcej, niż obecnie za nówkę... o_O
    Z używanymi Fat'ami masz loterię... albo tanio trafisz dobrą konsolę, albo dojechaną.
    Za ok. 800 zł nie kupisz nawet używanego zestawu z kinectem, o ile wogóle taki trafisz.
    Jak już wyżej koledzy pisali, kup nowego Slima 250GB, a kinecta potem dokupisz. Albo dozbieraj do zestawu, bo napewno taniej wyjdzie.

Sent from my U20i using Tapatalk

19. torchic686

torchic686 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nówki z kincetem najtaniej 1000-1100zł :)

20. KaXus

KaXus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  21. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Nówka :)
    Pytanie tylko, na ilu PLNach skończy się aukcja?
    Zostało 5 dni do końca... ;)

EDIT:

o_O setny post... ^^

Wczytywanie...

Poleć forum