Najlepsza strzelanki na xboxOne?

R10barca

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jakie są obecnie najlepsze strzelanki z opcją multiplayer?
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
COD, BF4, Titanfall
 

Boberson

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Rainbow 6 Siege.
Moim zdaniem na tą chwilę najlepszy tytuł.
Jednakże ja lubię taktyczne podejście do sprawy. Nie jest to typowa deathmatchowa strzelanina jak BF czy COD oraz Halo.
 
Ostatnia edycja:

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
only bf4
 

warone

Banned
Użytkownik
BF, COD , HALO i Siege z tych bardziej popularnych
 

paTherion

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dobrze ze nie ma tu minusów bo by się posypały ale jeśli chodzi o feeling broni to tylko i wyłącznie Destiny. Moim zdaniem oczywiście.


Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk
 

R10barca

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Destiny wygląda jakby ktoś zrobił kopie WarFrame i to może nawet gorszą w pewnych aspektach
 

MarioOL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
HALOO ;) a potem reszta ;)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

warone

Banned
Użytkownik
Dobrze ze nie ma tu minusów bo by się posypały ale jeśli chodzi o feeling broni to tylko i wyłącznie Destiny. Moim zdaniem oczywiście.


Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk
Destiny jest bardzo dobra gry w sumie wyżej wymieniając zapomniałem o tej grze a to dziwne nawet jedyny minus to to że jest źle prowadzona gra przez studio .
 

R10barca

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
wybiorę Division :)
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Destiny wygląda jakby ktoś zrobił kopie WarFrame i to może nawet gorszą w pewnych aspektach
Chyba sobie żarty stroisz? Btw chyba nie grałem nigdy fpsa z lepszym feelingiem broni. Coś niesamowitego.
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No chyba żarty, Titanfall i Black Ops 3 rulez. I nic na d jak Destiny i Division.
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Titanfall jest spoko tym bardziej że można go mieć za grosze. Szkoda tylko że strzelanie jest takie drewniane :/
 

Xzirev

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Najlepszą moim zdaniem tzn. tam gdzie jest wymagany dość spory skill i feeling broni jest oczywiście Halo 5 a potem BF4. Najprostsze czyli najpopularniejsze jest jak co roku COD 3; gdzie zabijasz strzałem w stopę i nie są wymagane szczególne umiejętności gracza i twojej drużyny.:)
 
Ostatnia edycja:

sephitorh

Użytkownik
Użytkownik
Battlefield 4 daje radę
 

Tomtu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A ja zaraz będę zbluzgany, ale pomyśl nad Star Wars Battlefront. Syn gra już dobre kilka tygodni. A graficznie to najładniejsza gra na X1.
 

wyvernpl80

Świeżak
Świeżak
SW:BF jest bardzo przyjemny. Sam się fenomenalnie tym bawię.
 

kadaj2

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Polecam far cry primal teraz gram naprawde swietny :) fabula i duzo akcji do tego przyroda .
 

jack_redrum

Banned
Użytkownik
Świeżak
Wolfenstein: The New Order. Momentami bardziej przygodówka niż strzelanka, ale i tak super.
 

Do góry Bottom