1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Najlepsze bronie dead space 2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Lucky Luke, Styczeń 29, 2011.

1. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    A więc- jakie waszym zdaniem są najlepsze bronie. Ja się mogę wypowiedzieć tak

1. Piła plazmowa- słaba; nie opłaca się ulepszać.
    2. Miotacz ognia- może się przydać w naszym arsenale na ta małe "robaczki", ale ulepszać też się nie opłaca.
    3. Piła tarczowa- świetna broń na krótki dystans. Możę się przydać ale ja jej nie używam. Lubię zabijać potwory na dystans.
    4. Pulse rifle- jak dla mnie broń słaba i nie warta zachodu.
    5. Detonator- Broń o ogromnej sile rażenia i ciekawym zastosowaniu. Zastanawiam się nad ulepszaniem.
    6. Kołkownica- fajna sprawa z nią, ale wydaję mi się że nie warto w nią inwestoiwać
    7. Pistolet linowy- Jak dla mnie na razie broń nr. 1 w moim arsenale. Jest ogromnie skuteczna zwłaszcza na hordy potworów:).

Innych broni nie próbowałm. Ulepszałem tylko pistolet linowy z broni i okazuje się znakomitym wyborem. Dlatego chciałbym poznać wasze zdanie na temat tych i innych broni w dead space 2.

2. Lotnik421 Xbox One

3. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    Piła plazmowa - którą jak posiada się save z DS1 odblokowuje się w sklepie przy 1szym podejściu. Zdecydowanie jest najlepszą bronią. Dużo amunicji, duży dmg.

4. sammael74

sammael74 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    olsztyn
    zdecydowanie pila plazmowa,a ulepszac trzeba wszystkie,dla achievmentow chociazby

5. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Też posiadam tą piłę z jedynki- W warsztacie widziałem że ma takie same obrażenia jak ta zwykła piła. A próbowaliście inne bronie bo moim zdaniem piła słaba:D
    Ale każdy gra tym co lubi i bardzo dobrze:D

6. endless200

endless200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
    Własnie jestem na 10 chapterze i posiadam tylko trzy bronie w swoim arsenale : )
    Moim zdaniem najlepiej zainwestowac w piłe plazmową i rownomiernie upgradowac ja z pistoletem liniowym (najlepiej najpierw skupic się w obrazeniach i magazynku) Na małe potworki (zmutowane dzieciaczki, jezyki i inne pełzające gady) polecam karabin plazmowy (zainwestowalem jedynie w powiekszenie magazynku to 100 pociskow) Te trzy bronie to najlepszy ekwipunek jaki był i jedynce jak i jest w tej czesci. Warto wydac troche na upgrade kombinezonu i stazy

7. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    można tą piłę jakoś zakupić jak się nie posiada seve z pierwszej części?

8. DjKwaku

DjKwaku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Piekary
    czym sie rozni ta pila od zwyklej ?? to tylko bajer czy faktycznie sa jakies roznice ?

9. stefan91

stefan91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    według mnie też najlepsza jest pila plazmowa :D

Wczytywanie...

Poleć forum