1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Najlepsze gry wyścigowe do gry online?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez seawoman, Luty 5, 2012.

1. seawoman

seawoman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ireland
    Jakie są wasze najlepsze gry wyścigowe pod względem grywalności w sieci??

Ja osobiście uwielbiam forza 3, tryby dodatkowe gry, typu kot mysz, tag, gdyby miało być samo ściaganie bez tych dodatkowych zabawowych trybów gra dużo dużo mniej by mnie wciągnęła, np nieciekawa dla mnie gra to ture, tylko się jedzie wyscig i nic poza tym.

Które z gier wyścigowych, albo zbliżonych do wyścigowych byście mogli polecić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wilk14

Wilk14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Polecam NFS HP świetna gra pod multi

4. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    Hmmm Myślę że Forze 4 (jeżeli lubisz trójka to czwórka jest dla ciebie :D) , i z samochodówek to chyba tyle ... co najwyżej jak lubisz uliczne tuningi to Midnight Club LA .... ale niestety tam ze sterownością jest słabiutko (typowy Arcade) . Ewentualnie jakąś częsć NFSa (kilka osób polecało mi Hot pursuit , natomiast nie wiem jak to jest z The Run'em) . Pozdrawiam ;]

Jeżeli pomogłem kliknij Przydatne ;)

5. Piter2801

Piter2801 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mi bardzo do gustu przypadl ten MIdnight Club, sterowanie bardzo arcadowe ale przyjemne, PGR 4 też spoko

6. seawoman

seawoman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ireland
    Grałam w nsf run i tylko w sumie wyscig, nic specjalnego.
    A jak to wyglada w przypadku innych nfs? Czy oprocz wyscigu sa jakies inne tryby gry??

Widziałam driver san francisco i ciekawie wyglada online, ma inne tryby jakies przeskakiwanie do innych samochodów w trakcie jazdy, czy jechanie za czyimis spalinami (zólty dym) w sumie cos nowego i inneg niz typowy wyscig, ktory z czasem mi sie nudzi i mam ochote zwyczajnie sie zabawic w coś innego.

7. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Najlepsza samochodówka na multi to oczywiście DIRT3. Tryby od wyścigów przez ganianego , flagi i inne rywalizacje zespołowe bądź indywidualne. Szczerze polecam.

8. PIKOxPL

PIKOxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Dirt 3 lub Forza 3 ( Forza 4 jest drozsza a niewiele sie rozni od poprzedniej ) Ridge Racer Unbounded moze byc dobry ale to dopiero za kilka miechow premiera

Wczytywanie...

Poleć forum