Najlepsze momenty z gier

Enix

Użytkownik
Użytkownik
Gothic, zdrada w starym obozie
Gears of War Pierwsze spotkanie z Berserkerem
Half-Life 2 Miasto Ravenhole (czy jak się to pisze)
 

lesiuiu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Far Cry 2 jak szedłem o zachodzie słońca pod górę, krajobraz po prostu nie do opisania...
 

rancid

Użytkownik
Użytkownik
GTA IV - zabicie Vlada i tekst Niko: "No one fucks with my family!"
śmierć Kate i dialog:- Call the fucking Ambulance! - She's dead!

Gears of War - spotkanie Doma z Marią kiedy Jack otwiera "sarkofag"
dryfowanie łodzią po jeziorze i walka z potworem

Call of Duty 4 - zakończenie, kiedy ratuje cie Kamarov a cap. Price jest reanimowany
"You will be allright my friend!" i w tle krzyki rosjan
misja na statku gdzie po uderzeniu torpedy podnosi nas cap. Price:
"Back on your feet soldier! We are leaving!"
misja w Prypeci, ogólnie całość i teksty MacMillana
"Good night!", "Stay low, he's mine." "Oi, Suzy!"
"Look at this place, fifty thousand people used to live in this city. Now is
a Ghost Town. I never seen anything like this."

Call of Duty 5 - ogólnie wszystkie misje z oblężenia Niemiec, najbardziej wywarła na mnie wrażenie misja w metrze oraz kiedy leci na ciebie japończyk z nożem wydając okrzyk "Banzai!".
 

Adam Sz

Użytkownik
Użytkownik
GTA IV
> podobnie jak u kolegi zabójstwo Vlada.
> moment jak Niko rozmawia z Rayem w kuchni jego restauracji.
> misja "Three Leaf Clover", od razu skojarzenie z Heat ;)

MAFIA
> śmierć Pauliego i ogólnie cała końcówka gry.

ORANGE BOX
> początek HL2, misja We Don't Go To Ravenholm, ucieczka z City 17, atak Hunterów, końcówka EP2.

BiA: Hell's Highway
> misja w szpitalu

BIOSHOCK
> pierwsze 15min w Rapture, moment gdy zabijamy Ryana i dowiadujemy się że Atlas to Fontaine.

SYSTEM SHOCK 2
> tutaj zdecydowanie cała gra była wyjątkowa, ale najbardziej utkwiło mi pojawienie się pierwszy raz Shodan, końcówka gry w Shodanspace, sam początek gdy budzimy się na statku i jesteśmy zdani tylko na "Polito" :DD i te docierające zewsząd odgłosy The Many, zainfekowanych, wiadomości od Shodan, intro gry, wszystko było tu super ;)
 

x_kamil

Użytkownik
Użytkownik
Ja nigdy nie zapomnegdy Dom z Gearsów 2 znalzł swoją żone, świetna scena.
Jeszcze gdy wiedźmin zabił tego starucha na końcu i sie okazało że to Alvin
 

Laksio

Banned
Użytkownik
w grze schelhock od razu na początku jak szłeś i jakieś dziecko płakało co raz głośniej jak się zbliżałeś to dawało dosyć mroczny klimat tej grze oraz gesia skorke :p
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ango , to ta scena ?

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=c7iRoeBWhM8[/youtube]
 

arturxxl

Użytkownik
Użytkownik
Koniec w Gears of war 2 był super.
W Resident Evil 5 momenty z bossami były ekstra.
Intro z Left 4 Dead
 

Bug

Użytkownik
Użytkownik
pojedynek z Credo w Devil May Cry IV
 

apchl

Świeżak
Świeżak
pamietam duzo takich motywów,napewno zakonczenie prince of persia było super,jak zresztą cała gra
ale mego mnei rozwaliło zakonczenie w dead space idealnie pasowało co całej gry aż podskoczyłem :D
pozatym w mass effect było pare motywów że miażdżyły mi czache i nie mogłem sie nadziwić doskonałoscią i płynnością tej gry
ostatnie misje w darksector były mega kiedy koleś był już wypasiony umiejetnsciami jak maszyna wojenna
cały prototype grałem jak na szpilkach,niesamowite emocje...
a z oldschoolow to zakonczeie fallouta jedynki no i dwójki też ale za dzieciaka na jedynce sie płakało jak kot hehehe
 

funuman

Banned
Użytkownik
Fable 2 gdy na końcu fabuły przelatuje całe życie bohatera od małego i potem ta scena z dzieciństwa... bardzo poruszające.
 

gumis

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Fallout 3 jak chodziłem z Mutantem i on rozwalał wszystkich a ja stałem i sie patrzyłem jak mówi że " Ty będziesz następny i gdzie uciekasz" tego nie zapomne...
GTA IV jak jechałem na motorze wyskok salto do tyłu i tak Nico walnoł renką o reklame że motor poleciał a ja wisiałem na tej rence, 2 sytułacja ja byłem na wysokim wieżowcu i pomalutku pomalutku z krawendzi schodziłem i nie spadłem a stałem w powietrzu a jak zrobiłem skok to mi spoadł...
Skate 2 jak sie rozpędziłem z górki, skoczyłem ze schodów i tak walnołem w poręcz że stałem połowem ciała do góry nogami w śrotku tej poręczy a deski nie widziałem...
I mógłbym tak dalej ale to wystarczy...
 

ledzio

Użytkownik
Użytkownik
COD4 - wybuch bomby atomowej i spadający helikopterek
W Gow2 podobała mi się scena z Marią coś mnie ruszyło
 

Komariu

Użytkownik
Użytkownik
COD4 - wybuch bomby atomowej i spadający helikopterek
W Gow2 podobała mi się scena z Marią coś mnie ruszyło
Te same 2 sceny co ty.
I jeszcze ostatni misja w Dead Space bardzo fajna i klimatyczna była, a najlepiej tą babkę zabiło to coś :D.
 

Qunik93

Użytkownik
Użytkownik
GoW 2 :
Odnalezienie żony Dooma i zakończenie :)
CoD 4 :
Zakończenie gry, gdy przybywa po nas helikopter.
Fable II :
Końcówka i ta pozytywka :)

Zapewne takich momentów było więcej, ale na chwilę obecną więcej nie pamiętam.
 

<AssassiN>

Użytkownik
Użytkownik
GTA 4 --> Jak po raz pierwszy odpalilem gre (moja pierwsz gra na xsa ),zaraz pierwsza misja, w ktorej wraz z Romanem jechalem od dokow przez nocne LC do skryjowki, a w tle muzyczka z radia "sziki sziki szwajne" .
Dead Space --> Zaraz po odpaleniu gry, pierwszy filmik jak lecimy statkiem kosmicznym i zdaleka widac Ishimure - widok wbil mi sie w pamiec. Albo jak ide sobie cimnym korytarzem i slychac jakies regularne przerazajace stukanie, ide dalej lekko zdenerwowany mysle " k**wa co jest ?? ", ide dalej korytarzem a stukanie nasila sie. Mijam zakret i w oddali widze mrygajace swiatelko i zarys podtaci. Wtym momencie prawie posikalem sie ze strachu (nigdy mi sie to niezdarzylo tylko zawsze przy tej grze--i prosze sie nie smiac) Przygladam sie dokladniej postaci, stukanie bylo spowodowane regularnym udezaniem glowa o sciane (oczywiscie mutanta) ,a przytym to mrugajace swiatelko. Wrrrrrrr
 

Andrewww1991

Użytkownik
Użytkownik
koniec gry w GTA4... Ten pościg helikopterem i strzelanina przy statule wolności... I zabójstwo na tyłach :D
 

Tomek2009

Banned
Użytkownik
FIFA 09- Pierwsza bramka z przewrotki(myślałem że zemdleje):p
 

gentelman

Świeżak
Świeżak
Jest tego troche..

Szczególnie odnalezienie żony dooma i zakończenie gears of war 2...
COD5.. 2 misja? little resistance gdy płyniemy barką i nasz kompan zrywa headshota i to ogłuszenie :D miodzio...
Na pewno cały fallout 3.. kazdy moment wart uwagi !
Do tego fear 2 misja gdy po obudzeniu się w zalanym pomieszczeniu/hali chodzimy po różnych gabinetach i nie spodziewanie po odwróceniu się w jedym pokoju widzimy postać.. w nocy trochę spiny było :rolleyes:
Na koniec klasyka call of duty (pierwsze) gdy chowamy się za zdechłymi krowami przed ckm MG 42 !! niezapomniane moja pierwsza strzelanka na kompa :)
 

ogrodnik10

Użytkownik
Użytkownik
jak dla mnie w codach najlepsze sa koncowki:D
cod 4 - 3 strzaly w wrogow z pistoletu rzuconego przez rannego przyjaciela...
cod 5 - jak biegna z flaga i mnie niemiec postrzelil... ale flage udalo sie ustawic...

Ps. W cod 5 podobala mi sie rowniez misja ze snajperka i ta w samolocie:) dwie best misje jak dla mnie:)
 

Do góry Bottom