1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Najlepsze tytuły na PC

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Aras64, Czerwiec 20, 2011.

1. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Strzałeczka, dziś po czterech latach na xsie kupiłem sobie kompa na którym można godnie pograć, od 2007 gry na PC omijałem szerokim łukiem bo i tak by mi nie ruszyło, więc po co. Chciałbym się dowiedzieć, co straciłem żeby nadrobić zaległości. Na pewno pogram w Wiedźmina 2, już sobie nawet załatwiłem od kolegi ale czy były jeszcze jakieś inne miazga tytuły? Nie obchodzą mnie gry multiplatformowe bo jak bym chciał to bym zagrał na Xsie. Jakieś propozycje? W ogóle znajdę tu jakieś osoby będące w stanie mi pomóc, czy wszyscy już po zielonej stronie mocy? ;-)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Praktycznie każda gra wychodzi na wszystkie trzy platformy (pomijam wyjątki takie jak LA Noire, RDR, Alan Wake i kilka innych). Jeśli lubisz strategie, to poszukaj coś w tej kategorii - na xboxa w takie gry nie pograsz ze względu na to, że pad się do tego nie nadaje.

4. Panicz

Panicz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    FPSy, RTSy, MMO.
    Całą resztę masz na konsolach w lepszej wersji.

5. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Odpowie ktoś? Proszę o tytuły. Kurde ludzie czy wy nie widzicie, że mi nie pomogliście tylko stwierdziliście jakiś oczywisty fakt.

6. GalaxyS

GalaxyS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Silent Hill
    wiedzmin 1 i 2. Crysis wszystkie Stalkery.powinno ci wystarczyc na pare miesiecy grania

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1656
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Za bardzo nie widzę sensu pisanie o grach na PC na forum Xboxa 360 w dziale przeznaczonym do dyskusji/rozmów na temat gier na xboxa 360.
    Co najwyżej mógłby to być temat do działu offtopic.

Ogólnie z mojej strony to: Warcraft 3, GTA4 (na PC jest szeroki wybór modyfikacji do tej gry - samochody, motory, skiny itp itd.), FarCry 1.
    Największe hity (tak jak było to powiedziane) ukazywały się za równo na X360 jak i PC dlatego na szybciora nie potrafię wskazać innych gier :)

Wczytywanie...

Poleć forum