1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Najlepsze ustawienia routera? Problem z live FIFA11

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Maro, Wrzesień 14, 2011.

1. Maro

Maro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    potrzebuje sprawdzonych dobrych ustawień routera pod LIVE.
    Mam problem z FIFA 11, co wybiorę szybki mecz rankingowy, znajduje przeciwnika a nastepnie pojawia sie wybor druzyn i na tym koniec, zrywa polaczenie po 30 sekundach. Czasami nawet mam polaczenie z przeciwnikiem, moze on wybrac druzyne, ale znow ja nie moge, nie zostaje nic jak wyjsc z sesji. Raz na 20 uda sie zagrac normalnie meczyk... ale troche to przesada....

co zmienic zeby pozbyc sie problemu?
    Sprzet:
    Netgear WGR614 v7 - najnowsze sterowniki
    X360 + XBOX 360 WIRELESS NETWORKING ADAPTER (oryginalny)
    Net: 32Mbit
    Zasięg: 3/4 lub 4/4 kresek

Prędkość realna? Odpaliłem właśnie sciaganie Fify12 demka... 1,42GB poleciało w 10 minut... tak więc nie widzę realnych powodów żeby zasięg/wolny transfer wchodził w gre...

Bardzo prosze o pomoc kogos kto mial podobny problem i juz go rozwiazal, co zmienic w ustawieniach routera lub jakiekolwiek porady...

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Sprawdź jakość połączenia
    Pingtest.net - The Global Broadband Quality Test

Pamiętaj że jak wybierasz szybki mecz rankingowy to wyszukuje przeciwnika z takim samym lvl nie zależnie od lokalizacji, więc z graczem z usa czy australi możesz mieć duże lagi.
    Jedyną metodą na ich brak jest obserwowanie stanu połączenia zaraz po wejściu w wybór drużyn. Górny prawy róg ekranu. Graj tylko jeśli są 3 zielone kreski.
    Jeśli nadal będą lagi to wejdź w pokoje i wybierz gre z kimś z twojego regionu(europa, polska)

4. Maro

Maro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wlasnie nie mam problemow z pingami... mam lacze 32mbit, router jest w pokoju obok stad jedna kreska mniej ale czasami max zasieg pokazuje na x'ie.
    jesli chodzi o fife to wlasnie nie mam okazji obserwowac stanu bo zaraz po przejsciu do wyboru druzyn gra wisi i nie ma polaczenia. Jak juz sie uda polaczyc z kims to stan polaczenia zielony na max'a. dziwne.

Wczytywanie...

Poleć forum