1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Najlepszy dostawca internetu - KRAKÓW

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez qwertzy, Listopad 13, 2009.

1. qwertzy

qwertzy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Póki co jestem posiadaczem łącza internetowego - neostrada TP 1mb (niestety nie ma możliwości podpięcia żadnej innej sieci). I jestem z niego bardzo niezadowolony.

Jednak z racji tego że zmieniam miejsce zamieszkania rozwiązuję z "nimi" umowę. I teraz rodzi się moje pytanie: jakiego providera internetowego polecacie na terenie Krakowa?
    Zależy mi głownie na:
    - niezawodności
    - jakiejś sensownej prędkości (zaznaczam że nie znam się na przepustowościach łącz ale chciałbym móc szybko ściągać różne rzeczy, grać online BEZ LAGÓW itd.)

Kwota jaką miesięcznie dysponuję to max. 90zł.

2. Lotnik421 Xbox One

3. tuptus

tuptus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam!
    Weż cos z kablowki Aster lub UPC. ZA 83 zeta bedziesz mial w aster łącze do 20 mb/s w nocy 24.00 - 12.00 i 10 mb/s 12.00 - 24.00 upload 2 Mb/s ip publiczne niskie pingi i wysoką niezawodność a lokalizacje sprawdz na ich stronie. Upc tez daje rade i czesto promocje maja lepsze ale tez sprawdz czy masz kable w budynku.
    pozdrawiam!

4. bartekbomba19

bartekbomba19 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja jestem z krk i ma neta w UPC 25mb caly czas i plase cos kolo 90zl tylko oni nie w kazdym miejscu maja musisz sobie sprawdzic.

5. qwertzy

qwertzy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Akurat UPC jest dostępne u mnie w nowym budynku (opcja 25mb). Czy warto brać od nich internet? nie mają przerw w dostawach i czy przepustowość łącza jest jakoś zagwarantowana? Co sądzicie o GHnecie albo chello ?

6. tuptus

tuptus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ghnetu bym nie brał ta siec wykorzystuje czesto połączenia radiowe - z oszczednosci lub z braku inne możliwośći. Jest duża grupa zadowolonych i niezadowolonych jak u mnie w rodzinie z ghnetu.
    Ghnet jest bardziej dla klientow ktorzy szukają taniego neta i bardziej stawiaja na cene niż na jakość. Najwiekszy ich plus to dostep do DC huba.

UPC to najwieksza kablowka w europie i co za tym idzie najnowsze technologie znam duzo ludzi zadowolonych a wierz mi wiem co mowie.
    Poza tym masz dostep do ich pozostalych uslug ktore mozesz u nich zamowic.
    Np. zamawiasz 3 placisz za dwie - jak w tv mowili :)

Awaryjnosc bedziesz mial mniejsza w UPC. Awaria to przede wszystkim koparka ktora wykopie światlowod i odetnie tyś klientow wiec serwis dziala szybko bo rzesza zdenerwowanych jest dużą.

Serwis GHnet ma w miare dobry i ceny za usługi dodatkowe niższe niż w upc. W tej sieci wiecej rzeczy może paść albo ktoś przywlaszczy switcha itd.

Pozdrawiam!

7. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Jak masz możliwość to upc nawet się nie zastanawiaj, obecnie najlepszy net na rynku, ja też z Krakowa ale nie mam możliwości kablówki..

Wczytywanie...

Poleć forum