Najlepszy sklep do zakupu XOne za granicą?

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
A jak niby zapytałeś tą osobę co kupiła u nich konsole ?!?
Przecież loginy kupujących na Allegro są ukryte i nie ma możliwości zapytania się o co kolwiek...
Robisz sobie sam promocję czy jak ?
wiesz zawsze możesz sprawdzić komentarze danego sprzedawcy, a tam już nicki ją odkryte. Coś słabo znasz się na allegro :)
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
No to fakt, nie pomyślałem o komentarzach :courage:
 

slimLeo

Użytkownik
Użytkownik
Tu masz nówkę nie otwieraną przywiezioną z UK za 1850 zł + koszt wysyłki 40 zł co prawda bez gry ale poniżej 1900 za nówkę:

XBOX ONE, KINECT2 - NOWA! OKAZJA! (4040497376) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
szkoda tylko żę sprzedający ma tylko 6 punktów, a zdjęcia nieoryginalne tylko skopiowane z innej aukcji.
Ale przy odbiorze osobistym faktycznie warto! ja już kupiłem walutę i czekam na xone z titanfallem za 2035zł z amazonu jestem bardzo ciekawy jak się potoczy ta sprawa.
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
szkoda tylko żę sprzedający ma tylko 6 punktów, a zdjęcia nieoryginalne tylko skopiowane z innej aukcji.
Ale przy odbiorze osobistym faktycznie warto! ja już kupiłem walutę i czekam na xone z titanfallem za 2035zł z amazonu jestem bardzo ciekawy jak się potoczy ta sprawa.
Daj znać jak wszystko przebiegło, osobiście także nigdy z Amazonu nie kupowałem ale chętnie czasem skorzystał bym z ich oferty...
 

mario546

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Na zavvi konsola xbox one z grą TitanFall kosztuje 379.99 GBP,konsola kosztuje 20 Funtów taniej niż na Amazonie Xbox One Console - Includes TitanFall Games Consoles | Zavvi.com
 

paTherion

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
No cena poniżej 1900zł za edycję z TITANFAL to nawet, nawet...
 

slimLeo

Użytkownik
Użytkownik
Niby fajnie ale nie do końca bo nie wysyłają do Polski. Pozostaje amazon :(

<a href=http://zapodaj.net/1a14cbb521b4c.jpg.html>ZAVVI.jpg</a>
http://zapodaj.net/1a14cbb521b4c.jpg.html


<a href=http://zapodaj.net/40c055cf3a082.jpg.html>gamestop.jpg</a>
http://zapodaj.net/40c055cf3a082.jpg.html
 

mario546

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Na muve.pl jest dostępny xbox one z grą Titanfal za 1999.00 zł Konsola Xbox One + TITANFALL - gra, wymagania, cena - sklep Muve.pl
 

ZdzichoTnT

Użytkownik
Użytkownik
Kupował ktoś w stanach. Np na amazon a potem przez Borderlinx?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

Grzehooo

Użytkownik
Użytkownik
Dzis w sklepie internetowym w pl xo jest dostepny za 1906 pln. Jest na ceneo.
W ciekawą strone zmierza cena
 

olo1928

Użytkownik
Użytkownik
W komputroniku w zestawie z TitanFall'em jest za 2 199 zł
 

L4mia

Użytkownik
Użytkownik
Kupował ktoś w stanach. Np na amazon a potem przez Borderlinx?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
obstawiam że zapłacisz cło+opłatę za odprawę+vat
 

czarnuchyo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
xkom pl mial za 2059 z titanfall

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Gdybym miał kupować to... Buy Microsoft Xbox One 500GB Console with FIFA 14 Game at Argos.co.uk - Your Online Shop for Xbox One consoles.. Mam w tym sklepie 20% zniżki, czyli konsola z FIFA14 wyniosłaby 280 funtów, licząc x5 funta, to jakieś 1400 zł. Gr amnie nie interesuje, myślę, że za 30 funciaków by poszła, co daje 250 funtów (1250) za konsolę z kinektem. Nieźle.
 

dolo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Sprawdź w redcoon ja tam kupowałem za 2044zl plus titanfall z przesylka pobraniowa i daja 2 lata gwarancji
 

claudeszz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Amazon.de - 399 eur wiec wychodzi 1675pln
 

rbej

Użytkownik
Użytkownik
Sprawdź w redcoon ja tam kupowałem za 2044zl plus titanfall z przesylka pobraniowa i daja 2 lata gwarancji
Obecnie w Redcoon i Empiku można kupić X1 z Kinectem i Titanfall za 1900zł.
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
W tej chwili gdybym brał, to za 360 funtów mam z kinektem i Titanfall, co daje jakieś 1800 zł. Chciałbym poczekac jeszcze jakiś czas i może coś podobnego pokaże się z Destiny.

Edycja.

Kupiłem dziś rano i miałe duże szczęście. Wykorzystałem wszelkie możliwe zniżki, bonusy, dogodny moment, kilka zbiegów okoliczności i XOne + Kinect 2 + pudełkowa wersja Titanfall za 319 funtów! Super! To daje niecałem 1600 zł, a przecież jeszcze grę moge odsprzedać jeśłi mi się znudzi.
 

Do góry Bottom