1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  2. Zamknij zawiadomienie

Najlepszy telewizor do 3500 zł.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez radek8_85, Lipiec 6, 2009.

1. radek8_85

radek8_85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, jak w temacie.
    Nie ma znaczenia czy LCD czy Plazma czy FullHD czy nie. Szukam telewizora 40-42", do gier, oglądania filmów. Ogólnie chodzi mi o to żeby miał jak najlepszy obraz i bardzo dobre funckje oraz wszystkie wejścia/wyjścia.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    idź do sklepu i pogadaj z sprzedawcą. tyle ile jest marek telewizorów z tyloma różnymi opiniami możesz sie spotkać

4. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    przecież jest na forum temat o tv ;) Po co nowy zakładasz? ;p Ja też akurat szukam, ale tak do 3000zł :D Czekam właśnie, aż ktoś mi coś poleci :D

5. radek8_85

radek8_85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    chyba źle musiałem szukać, teraz znalazłem temat o telewizorach a wcześniej musiałem źle szukać

proszę o usunięcie tego tematu

Wczytywanie...

Poleć forum