Najnowsza aktualizacja-problem

tymek287

Banned
Witam.Mam problem z moją konsolą (wersja konsoli to arcade) Kupiłem sobie Battlefielda 3 (nie wiedziałem że konsola jest przerobiona).Gdy włączałem gre wyskoczyła mi aktualizacja.Aktualizacja załadowała sie prawie cała i sie zawiesiła (dalej nie chciała sie lądować czekałem o koło godziny i nic)próbowałem instalować z pendrive i to samo.Jakieś pomysły ??
 

pattro

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
pierw trzeba było sprawdzić czy ta aktualizacja nie ma w sobie skryptu anty pirackiego ; ) gdyż takowe są czasami w aktualizacjach.
 

tymek287

Banned
i co teraz mam zrobić ?
 

pattro

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
grę masz na dysku zainstalowaną? jak tak to usuń i na nowo wgraj :) i nie akceptuj żadnych aktualizacji.
 

tymek287

Banned
nie moge ominąć tego ;/
 

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Może podmieniony napęd ma.
 

tymek287

Banned
ja mam tylko płytke single player bo multi tak mi nie bd działać bo nie mam neta do xboxa
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Na moje to będzie musiał wgrać OFW do napędu i potem dokończyć aktualizację.
 

tymek287

Banned
a skąd mam to ściągać i jak mam to wgrać.Ja mam xboxa dość mocno ztunigowanego (takiego kupiłem)
 

pattro

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na moje to będzie musiał wgrać OFW do napędu i potem dokończyć aktualizację.
to też może być jakieś rozwiązanie problemu :)
 

tymek287

Banned
mam taką obudowe http://www.tech-blog.pl/wordpress/wp-content/uploads/2008/06/lian-li_pc-xb01_1.jpg i lepsze chłodzenie
i nie wiem czy mam inny napęd ;/

EDIT:

a możecie mi powiedziec jak mam to wgrac ?

-=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Sorry nie wiedziałem :)


Instaluje gre.Zobaczymy moze będzie działać :D


Zainstalowałem i aktualizacja tak samo sie ładuje ;/ ale teraz te kółko od ładowania sie nie kręci
 

pattro

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
mam taką obudowe http://www.tech-blog.pl/wordpress/wp-content/uploads/2008/06/lian-li_pc-xb01_1.jpg i lepsze chłodzenie
i nie wiem czy mam inny napęd ;/
chłodzenie nie ma znaczenia, obudowa tez. Napęd ważny, być może coś z napędem nie tak :)
i nie pisz posta pod postem :)
 

radi2321

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tu nie chodzi o żadne napędy ani chłodzenia, po prostu jeśli ma wersje arcade to konsola pewnie z 2007-2009 i nie była była podłączana do neta więc pewnie miał dash typu 11xxx a nowe gry mają w sobie też aktualizacje systemu i to po prostu usuwa stare przeróbki. Podejrzewam że wyskoczył Ci błąd 0013 jeśli jesteś zielony w temacie konsol i przeróbek to polecam oddać ją do serwisu.
 

tymek287

Banned
Tu nie chodzi o żadne napędy ani chłodzenia, po prostu jeśli ma wersje arcade to konsola pewnie z 2007-2009 i nie była była podłączana do neta więc pewnie miał dash typu 11xxx a nowe gry mają w sobie też aktualizacje systemu i to po prostu usuwa stare przeróbki. Podejrzewam że wyskoczył Ci błąd 0013 jeśli jesteś zielony w temacie konsol i przeróbek to polecam oddać ją do serwisu.
mój dash 2.0.12625.0 i żaden błąd mi nie wyskoczył.Wszystko działa tylko nie moge grać w Battlefielda itp .
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
No i nie zagrasz, masz za stara aktualizację i za starą przeróbkę
 

tymek287

Banned
No i nie zagrasz, masz za stara aktualizację i za starą przeróbkę
nic sie nie da zrobić ??
 

pattro

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
nic sie nie da zrobić ??
da, wgrywając nową aktualizacje po wcześniejszej nowszej przeróbce :) jednak jak ktoś już wspomniał jeżeli się nie znasz nie kombinuj tylko oddaj w doświadczone ręce :)
 

tymek287

Banned
da, wgrywając nową aktualizacje po wcześniejszej nowszej przeróbce :) jednak jak ktoś już wspomniał jeżeli się nie znasz nie kombinuj tylko oddaj w doświadczone ręce :)
spoko zrobie sam tylko powiecie mi jakie aktualizacje mam wgrać :D
 

niunius2006

Użytkownik
Użytkownik
Gry jaka aktualizacja

skąd mam wiedzieć przed nagraniem jakiej aktualizacji wymaga dana gra
 

onn125

Użytkownik
Użytkownik
skąd mam wiedzieć przed nagraniem jakiej aktualizacji wymaga dana gra
w programie abgx pisze ci "Min Kernel Required v 2.0 xxxxx (numer Dasha)"
 

Do góry Bottom