1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Najnowsza aktualizacja X360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez goryl25, Listopad 22, 2010.

1. goryl25

goryl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gościm
    Witam :) często jak wychodzą nowe gry to przy pierwszym uruchomieniu trzeba instalować aktualizacje , i ja tutaj mam pytanie : czy jest do nowych gier jak fifa 11 , nfs hot pursuit nowa aktualizacja ?? bo nie mam chwilowo możliwości ściągnięcia któreś z tych gier żeby sprawdzić samemu , przez uszkodzone łącze w mojej miejscowości , bo ja zawsze musze (nie wiem dlaczego) instalować aktulizacje samemu ściągnięte z neta i nagrane na płyte , i tu mam prośbę : jeśli takowe istnieje to bym prosił o link do ściągnięcia , bo szukałem i szukałem i jak widać niemoge nadal znaleść , i bym prosił bardzo o link do ściągnięcia jeśli takowe istnieje . ja mam aktualnie zainstalowane $SystemUpdate9199 :) jeśli jest nowsze to bardzo proszę o link :) z góry dziękuje :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. orzelorzel

orzelorzel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  4. _PlamKa_

_PlamKa_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ŁĘCZNA
  5. goryl25

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gościm
    aha , szkoda że nie chodzą :( ale jak by miał ixtreme powyżej 1.61 to będą chodzić ??

6. _PlamKa_

_PlamKa_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ŁĘCZNA
    nie rozumiem , ja ma ixtreme 1.6 i chodzi , to nie ma znaczenia jakiego masz flasha , musiałęś coś źle zrobić

7. goryl25

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gościm
    ja jeszcze tych gier niemam , tylko się pytam czy jak będe miał ixtreme powyżej 1.61 to czy będą chodzić te gry z tym ap 2.5 ?? bo wtedy chyba już nie patch'uje gier do wave 3 i czytałem że wtedy aktualizacje się instalują ?? sorki że odchodze od tematu który zadałem , ale już mi napisano że na ixtreme 1.6 w gry z ap 2.5 nie pogram , i teraz czy jak bym miał ixtreme powyżej 1.61 to pogram w taklie gry ??

8. orzelorzel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    czekaj na LT+ pograsz we wszystkie gry, podobno ma być w grudniu po południu :)

9. goryl25

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gościm
    no teraz dużo czytałem i musze jednak poczekać na LT+ :( w grudniu popołudniu ?? a znasz dokładniejszą date ?? ;)

10. orzelorzel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a niby skąd miałbym ją znać :p tego nie wiedzą nawet najstarsi górale hehe ;) C4 pisał że podobno na gwiazdkę czy coś, ale czas pokażę :)

11. goryl25

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gościm
    no naprawde pech że nikt nie zna tej daty :p no cóż ... trzeba czekać ... ale nawet jak bym chciał grać to itak nie pogram bo internet mam uszkodzony i niemam jak ściągnąć :(

Wczytywanie...

Poleć forum