najnowsza aktualizacja

asaruX

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
mam problem z najnowsza aktualizacja (9199). Wgralem wersje bez avatarow a teraz jak pokazala sie wersja z avatarami pobieram, nagrywam na pendrive, ale jak wkladam nie wyskakuje komunikat o aktualizacji. wszystko poprawnie nagrane
czy sa inne sposoby aby wyrzucic lub nadpisac wersje bez avatarow.???
 

filemon1993

Użytkownik
Użytkownik
Przyłączam się do postu kolegi,:confused: mam taki sam problem !!
 

Rudy96

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co się orientuję, to ta wersja na forum gdzie pisze, że ma avatary to nie ma avatarów(przynajmniej u mnie)
 

filemon1993

Użytkownik
Użytkownik
Ta wersja na forum chyba ma avatary, bo przed rozpakowaniem zajmuje ponad 80 MB, tylko jak zainstalowałem tą bez avatarow to Xbox nie wykrywa nowej i to jest problem.
 

Mateuszek77

Użytkownik
Użytkownik
Po prostu usuwasz wersje bez avatarów.. nagrywasz na pena aktualke a avatarami, wkładasz.. xbox czyta i aktualizuje
YouTube - 20100407016.mp4
 

grinderxxx

Użytkownik
Użytkownik
bo ta wersja co jest na forum to jest starsza wersja aktualizacji z jesieni 2009 z avatarami i dlatego nie chce wam sie ponownie zaaktualizowac bo nie da sie starszej wersji wgrac na nowsza. Musicie czekac az na stronie MS bedzie oficjalna wersja updatu z kwietnia z avatarami.
 

filemon1993

Użytkownik
Użytkownik
Jak odinstalować te wersje bez avatarow, chodzi mi oczywiście o najnowszą aktualizacje.
 

Mateuszek77

Użytkownik
Użytkownik
Jak odinstalować te wersje bez avatarow, chodzi mi oczywiście o najnowszą aktualizacje.
Wszystko jest na filmiku!!
 

filemon1993

Użytkownik
Użytkownik
Tylko na tym filmiku nie widać czy zainstalował najnowsza aktualizacje , czy tylko nie wrócił do starej, czy może ktoś jasno powiedzieć czy można ściągnąć offline aktualizacje z 6 kwietnia z avatarami.
 

Mateuszek77

Użytkownik
Użytkownik
O jaaaaaa......... JAK JUZ ZAINSTALOWAŁEŚ 9199 BEZ AVATARÓW TO WCHODZISZ W OPCJE.. USUWASZ JĄ TAK JAK JEST TO NA FILMIE.. WGRYWASZ Z PENA NOWĄ Z AVATARAMI I TYLE;]
 

filemon1993

Użytkownik
Użytkownik
No teraz to wszystko jasne.:DD
 

popo601

Użytkownik
Użytkownik
W nowej aktualizacji z avatarami i tak ich nie będziesz miał wiem bo sam ją wgrałem, a po drugie po cholerę ci jakieś avatary jak masz bana to powinieneś się cieszyć że możesz znowu instalować gry na HDD a jak nie masz bana to podłącz się do liva i sobie ściągniesz na bank z avatarami !
 

Mateuszek77

Użytkownik
Użytkownik
W nowej aktualizacji z avatarami i tak ich nie będziesz miał wiem bo sam ją wgrałem, a po drugie po cholerę ci jakieś avatary jak masz bana to powinieneś się cieszyć że możesz znowu instalować gry na HDD a jak nie masz bana to podłącz się do liva i sobie ściągniesz na bank z avatarami !
No kolego tu się mylisz.. bo niektórym działają te avatary a niektórym nie.. loteria:D
A co do tych avatarów to prawda.. nie wiem po co te simsy
 

SErek

Użytkownik
Użytkownik
O jaaaaaa......... JAK JUZ ZAINSTALOWAŁEŚ 9199 BEZ AVATARÓW TO WCHODZISZ W OPCJE.. USUWASZ JĄ TAK JAK JEST TO NA FILMIE.. WGRYWASZ Z PENA NOWĄ Z AVATARAMI I TYLE;]
Ciekawe co mam zrobic cwaniaku jak po zainstalowaniu wczorajszej aktualizacji w opcjac nie mam funkcji usuniecia jej a inne nie dizlaja aktualizacje?
 

Mateuszek77

Użytkownik
Użytkownik
Poczekać na oficjalną wersję aktualizacji? A kto niby kazał aktualizować?
Było wyraźnie napisane że bez avatarów.. a wy chcecie coś czego nie ma w paczce aby się nagle pojawiło
I nie napinaj się tak Cwaniaku!
 

Rudy96

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe co mam zrobic cwaniaku jak po zainstalowaniu wczorajszej aktualizacji w opcjac nie mam funkcji usuniecia jej a inne nie dizlaja aktualizacje?
Podpinam się pod te pytanie.
Czy mogę później dograć sobie avatary offline?
Jeżeli mogę to poczekam sobie z kilka dni :p

EDIT Pobrałem te wersję "z avatarami" i lipa :(
 

Mateuszek77

Użytkownik
Użytkownik
Jasne że możesz dograć avatary offline tylko musisz je najpierw mieć z jakiegoś sprawdzonego źródła jakim jest np. xbox.com ! Więc ludzie czekać a nie płakać o coś czego jeszcze nawet nie ma..
Ogólnie to temat do zamknięcia bo w innych tematach jest masa podobnych postów, pytań itp.. wystarczy użyć opcji SZUKAJ
 

gregoryfx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zaktualizowałem Dashboard Wersja 2.0.9199 i teraz nie mam avatarów ! Plik zajmuje 81 MB więc na pewno posiada. Bardzo proszę o pomoc !
 

gozdzikowa

Użytkownik
Użytkownik
prawdziwy plik z avatarami powinien miec okolo 120 mb , wiec tylko czekac
 

malpa534

Użytkownik
Użytkownik
aha czyli czekac trzeba no dobra zobaczymy co z tego bedzie
 

Do góry Bottom