1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Najnowsza przeróbka, najnowszy dash - kilka pytań

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez Ceronn113, Październik 23, 2011.

1. Ceronn113

Ceronn113 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowogard
    Elo...

Właśnie dzisiaj przerobiłem sobie konsolę na najnowsza przeróbkę ( o ile sie nie myle to LT +2.0 ? ) oraz został wgrany także najnowszy firmware ( tak jak koleś mi mówil, to wgrał mi taki, który dzisiaj wyszedł, mam napęd Samsung) wcześniej miałem 1.61 i nagrywanie gier polegało na tym, ze po ściagnięciu gry odrazu zgrywałem na płytke i gre odpałem przez activate.iso. Jak to wygląda teraz? Bo ściągam juz sobie fife 12, ale nie wiem jak ją nagrać.?

Proszę o szczegółowe info na temat nagyrywania i odpalania tych najnowszych gier. Jezeli sie nie mylę to fifa 12 nie ma tego xgd3 czy jakos tak. A jak wygląda nagrywanie gier z tym w/w zabezpieczeniem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Poszukaj na forum i nie zakładaj setny raz durnego tematu.

4. Ceronn113

Ceronn113 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowogard
    no to zamiast mi pisac takie cos to juz mogles troche pomóc :D Ale OK. Poszukam sam na forum...

Wczytywanie...

Poleć forum