1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Najnowsza przeróbka X360 (2013-06-25)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez JarelliGaming, Czerwiec 25, 2013.

1. JarelliGaming

JarelliGaming Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Suwałki
    Witam,
    Ostatnio nie grałem na mojej konsoli (xbox360) i nie mam zamiaru wydawać kupy pieniędzy na kolejne gry, gdyż uważam, że mam ważniejsze wydatki. Mój kolega przerobił swoją konsolę pod wersję LT 3.0 (lub coś w tym stylu :p). Zapłacił za to ok. 150 zł. Mam zamiar uczynić to samo, lecz nie jestem pewien, czy przeróbka na mojej konsoli będzie działała, oraz o co dokładnie w tej przeróbce chodzi. Najważniejszymi dla mnie informacjami będą:
    1. Czy będzie działać XBL?
    2. Jak się nagrywa gry, i skąd je najlepiej ściągać?
    3. Ile to przeciętnie kosztuje?
    4. Może jest jakaś lepsza/bardziej opłacalna przeróka?

PS: wiem, że tematów tego stylu jest masa, lecz nie wiem czy są aktualne.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    1. na lt 2.0 dziala XBL
    2. nie rozumiem pytania o nazywanie gier, a najlepiej sciagac z prywatnych trackerow jak np sky-games
    3. zalezy od konsoli, faty 50zl a slim nawet 300
    4. jest jeszcze RGH ale na nim nie ma dostepu do XBL ale nie trzeba nagrywac plyt, sa jeszcze rozne wasabi itp ale one sa strasznie drogie i wg mnie nieoplacalne

4. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Jaka jest data produkcji twojej konsoli ?

Na XBL, będziesz mógł grać jak przerobisz na LT, ale wiąże się to z kupowaniem płyt i nagrywaniem + najlepiej zainwestować w liteon ihas 124B.
    Jak nagrywać:
    http://xboxforum.pl/artykuly-31/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/
    Najpopularniejszymi przeróbkami są LT i RGH.
    Na RGH nie masz dostępu na XBL, ale gry możesz odpalać z dysku, odpalać programy homebrew, grać za free w DLC i Arcade itd. na RGH możesz pograć online w gry które obsługują system link (ale jest ich mało i mało ludzi na tym gra ;/)
    Gry w które można pograć w system link:
    link.jqe360.com | Xbox 360 System Link community

Jeśli chcesz grać w Online to przerób na LT, jeśli nie interesuje się gra online to RGH.

5. JarelliGaming

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Suwałki
    Koszty przeróbki nie mają dla mnie znaczenia, lecz myślę, że rozsądna cena to do 300 zł. Mam konsolę Slim 250 GB. Bardzo zależy mi na graniu przez XBL, dlatego zainwestuję raczej w LT, ale nie wiem czy data produkcji konsoli może stanąć na przeszkodzie i jeżeli możecie mi powiedzieć czym różni się LT 3.0, od LT 2.0.

6. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    LT+3.0 jest nowsze od LT+2.0, jak będziesz przerabiał w serwisie to oni tam zawsze wgrywają najnowsze, więc wgrają Ci LT+3.0.
    Lub jeśli masz slima w którym napęd to 1175 to wtedy LTU i kosztuje to ok. 300zł

Edit:
    @down
    z tyłu naklejka, MRF Date: xxxx.xx.xx

7. JarelliGaming

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Suwałki
    Jestem totalnym noobem, i nie wiem jaka jest data produkcji mojej konsoli, i jakbyście byli tak mili i powiedzieli mi gdzie to powinno być napisane... proszę :)

8. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Z tyłu konsoli na naklejce : MFR DATE

1 osoba to lubi.
  9. JarelliGaming

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Suwałki
    Data produkcji 2011-10-04. Wiem, że w nowszych modelach jest napęd LiteOn 3.0 (chyba), który nie podlega przeróbce pod LT+3.0

10. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    3.0 to przeróbka. Nie ma napędu 3.0 Oo
    W nowszych jest Litek 5 i podlega przeróbce za 300zł LT Ultimate.

Wczytywanie...

Poleć forum